Almanya Dil Ucuz Dil Okulları

Almanca, özellikle belli alanlarda eğitim gören kişiler için son derece ön planda bir dildir. Almanya’da bulunan farklı şehirlerde eğitim alarak Almancanızı istediğiniz düzeyde geliştirebilirsiniz. Karya yurt dışı eğitim firması sayesinde anlaşmalı olduğu kaliteli dil okullarını kullanabilirsiniz. Belirlediğiniz program türüne göre haftalık ders programınız, konaklama türünüz, vize bilgileriniz ve ilgili her konu da değişiklik gösterecektir. Site üzerinden bilgi alarak ya da danışmanlık alarak daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Almanya Dil Eğitim Programları
Programlar, Berlin, Freiburg, Hamburg, Hannover, Münih, Frankfurt, Radolfzell ve Köln şehirlerini kapsamaktadır. Hem eğitim olanakları hem de fiyat bakımından Berlin en fazla tercih edilen şehirdir. Her şehirde farklı sayıda ve türde onlarca eğitim programı bulunuyor. Aynı eğitim türü için Karya firmasının sahip olduğu farklı dil okullarını kullanabilirsiniz. Verilen eğitim programları içerisinde, Genel Almanca, yarı yoğun Almanca, TestDaf, üniversite hazırlık programı, yüksek lisans ya da dotor hazırlık programları gibi seçenekler bulunmaktadır. Almanya’da üniversite okumak isteyen kişiler için ideal bir seçenektir. Uygun nitelikteki ders programı ve sayısı ile öğrencilerin istediği düzeye ulaşması kolay olacaktır.
Almanya Dil Eğitim Şartları
Almanya’daki dil okulları, Kayra Yurt Dışı Eğitim firmasının sahip olduğu anlaşmalı eğitim kurumlarına bakıldığında, her zamanki gibi son derece iyi seviyededirler. Konaklama, donanım, ders programı, ek atölyeler, okulun konumu gibi etkenler göz önüne alındığında öğrencilerden geçer not alacağını söylemek mümkün. Üniversite hazırlık programı, master ve pHD hazırlık programları da bulunmaktadır. Dil okullarının çoğu merkezi bir konuma sahip olmakla beraber, kurum içi ücretsiz wi- fi, bilgisayar odası, çalışma odası ve benzeri konforlu olanaklara sahiptir. Ders sınıfları ise 5 ile 16 kişi arasında değişmektedir.

Yazar
3
Cansu Akkaya
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
İngilizce öğrenmek için birçok geçerli nedenin olduğu günümüzde, ...
Yurtdışı çıkışlar için lazım olan pasaportlar yurtdışına girişlerde kullanılacak ...

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim