Avustralya Ucuz Dil Okulları

Avustralya, İngilizce dil eğitimi için tercih edilen avantajlı ülkelerden biridir. Farklı yoğunlukta dil eğitim programları, birçok şehirde eğitim alma fırsatı ve uygun fiyatlı konaklama opsiyonlarıyla Karya Yurt Dışı Eğitim firmasında da en çok okul seçeneğine sahip ülkeler arasında. Aynı zamanda Amerika, İngiltere gibi ülkelere oranla daha uygun fiyatlı bir ülke olduğunu söyleyebiliriz. Eğitim seçenekleri açısından ise son derece zengindir.

Avustralya Eğitim Programları
Brisbane, Sydney, Cairns, Adelaide, Gold Coast, Bondi, Melbourne, Perth, Darwin, Manly, Sydney Manly, Manly ve NM Tafe Perth bölgelerinde farklı sayıda eğitim programları bulunmaktadır. En fazla tercih edilen şehirleri Brisbane, Melbourne ve Sydney’dir. Genel İngilizce, İngilizce Plus, GMAT/ GRE, TOEFL/ IELTS, standart İngilizce, yoğun İngilizce, junior İngilizce gibi farklı eğitim programları bulunmaktadır. Eğitim programlarının süresi ise, tercih ettiğiniz eğitim türüne ve okula göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ortalama olarak en az 2 haftadan 6 aya kadar birçok farklı program bulunuyor. Daha uzun süren programların da olduğunu söyleyebiliriz. Hepsi için Karya yurt dışı eğiti firmasından danışmanlık alarak detayları öğrenebilir, karar verip bir plan oluşturabilirsiniz.
Avustralya’da Eğitim Koşulları
Eğitim koşulları yüksek standartlardadır. Karya yurt dışı eğitim firması, belli seviyenin üzerindeki dil okulları ile anlaşmalıdır. Bunun haricinde, tercihleriniz doğrultusunda da eğitimin sunacağı imkanlar değişkenlik gösterebilir. Farklı yaş grupları, eğitim ihtiyaçları ve sınavlara göre şekillenen dil programlarının yanı sıra okul içi ve dışı aktiviteler de önemlidir. Gezi programları, oryantasyon programları, speaking yönünden gelişmeniz için okul içi konuşma grupları ve öğrenciler arasında kaynaşma olması için sosyal aktivitelerin olması önemlidir. Avustralya kapsamındaki dil okullarının hepsi konum açısından bulundukları şehrin merkezi bir noktasındadır.

Yazar
6
Cansu Akkaya
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Eğitim ve öğretime dikkat eden birçok kişi, kendini geliştirebilmek ve daha çok ...
Karya International Yurtdışı Eğitim olarak, 1994 yılından günümüze her geçen ...
Avustralya Ucuz Dil Okulları

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim