Alpadia Berlin Wannsee Yaz Okulu - ALPADIA Summer

Teens (13-17 Yaş) Standart Almanca

Almanya / Berlin Wannsee / Merkez

Berlin-Wannsee: Canlı şehir hayatı, genç ve dinamik nüfusu ve klasik ile moderni birleştirebilmiş mimarisiyle Avrupa’nın en gözalıcı kentlerinden Berlin’e oldukça yakın mesafede Wannsee huzurlu bir yerleşim yeridir.
ALPADIA Berlin-Wannsee 13-17 Yaş Yaz Okulu; Wannsee Gölü manzaralı, teraslı ve bahçeli modern binasında Almanca kurslarının yanı sıra birçok açık hava aktivitesi ve kültürel etkinliği de içeren sosyal programlar sunar.
Okulun konumu: Berlin’e toplu taşımayla sadece 30 dakika mesafede bulunan huzurlu Wansee, Grunewald bölgesinde konumlanmıştır.
Konaklama: Okulun tesisleri içinde yer alan yurtta 4 kişilik odalarda tam pansiyon konaklama sunulur.
Donanım: Çeşitli spor ve diğer etkinlikler için imkanlar, dinlenme salonu, otomatlar, ücretsiz internet erişimi mevcuttur.
Sunulan programlar: Standart Almanca (20), Yoğun Almanca (25), Private Almanca (Standart kurs ile birleştirilerek haftada ilave 5 özel ders alınabilir).
Premium seçenekleri: Öğrencinin, haftada 3 kez öğleden sonraları seçmeli 1 spor veya yaratıcı aktiviteye katılabildiği seçenektir. Bu merkezdeki seçenekler: Yaratıcı Sanatlar/Küresel liderlik/Tenis/Dil plus.
Paket içeriği: 4 kişilik odalarda Tam Pansiyon konaklama, kurs ücreti, materyal ücreti, 24 saat gözetim hizmeti, hoşgeldin paketi, değerlendirme testi, dil sertifikası, öğrenci kartı, cep harçlığı hizmeti, paket içi aktivite ve geziler.
Geziler: Berlin’de alışveriş ve çevre gezisi (Checkpoint Charlie, Brandenburg Kapısı, Potsdamer Meydanı, Berlin Katedrali, Botanik Bahçesi, Tiergarten Parkı vb.), Berlin Duvarı Anıtı, Doğu-Yakası Gallerisi, Anne Frank Merkezi, DDR (Doğu Almanya) Müzesi, Loxx Minyatür Berlin, Currywurst Müzesi, Berlin Hayvanat Bahçesi, Aquarium, Charlottenburg Kalesi, Potsdam Gezisi, Tropical Island su parkı.
Tarihler: 27.06-03.07/04.07-10.07/11.07-17.07/18.07-24.07/25.07-31.07/01.08-07.08/08.08-14.08.2021.devamını göster Devamını Göster

ALPADIA Summer Almanya Tanıtım Videosu


Alpadia Berlin Wannsee ALPADIA Summer Almanya Berlin Wannsee Merkez
Alpadia Berlin Wannsee ALPADIA Summer Almanya Berlin Wannsee Merkez
Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim