ALPADIA Summer - Teens (13-17 Yaş) Standart Fransızca

Fransa / Biarritz / Merkez

Biarritz; Fransa’nın güneydoğusunda, İspanya ile paylaşılan Bask bölgesi, binlerce yıllık bir tarihi ve kültürel geçmişe sahip dünyanın en özgün yerleşimlerindendir. Biarritz Bask bölgesinde Pireneler’in etekleri ile Atlantik sahilinde konumlanmış eşsiz bir tatil bölgesidir.
ALPADIA Biarritz Yaz Okulu; Fransızca kurslarının yanı sıra, öğrencilerine eşsiz Bask bölgesini tanıyabilecekleri ve bölgenin plajlarının ve doğal güzelliklerinin tadını çıkarabilecekleri aktif bir sosyal program sunar.
Okulun konumu: Biarritz’ in 13 km güneydoğusunda, Bask şehri Saint-Pée-sur-Nivelle’de yer alır.
Konaklama: Üç kişilik ortak banyolu odalarda tam pansiyon yurt konaklama sunulur.
Donanım: Modern ve konforlu derslikler, wi-fi erişimi, bilardo ve oyun odaları, ping-pong masası, langırt, TV-DVD odası, çim sahalar ve kapalı spor salonu.
Sunulan programlar: Standart Fransızca (20), Yoğun Fransızca (25), Private Fransızca (Standart kurs ile birleştirilerek haftada ilave 5 özel ders alınabilir).
Premium seçenekleri: Öğrencinin, haftada 3 kez öğleden sonraları seçmeli 1 spor veya yaratıcı aktiviteye katılabildiği seçenektir. Bu merkezdeki seçenekler: Aşçılık/Binicilik/Su sporları Plus/Dil plus.
Paket içeriği: Tam Pansiyon yurt konaklama, kurs ücreti, materyal ücreti, 24 saat gözetim hizmeti, hoş geldin paketi, değerlendirme testi, dil sertifikası, öğrenci kartı, cep harçlığı hizmeti, paket içi aktivite ve geziler.
Geziler: Biarritz’de alışveriş ve geziler (Biarritz tarih müzesi, Çikolata müzesi, Deniz feneri, Okyanus ve Sörf Müzesi), St-Jean-de-Luz gezisi, Bayonne gezisi (Eski şehir, Bask Müzesi, Kapalı çarşı), Bordo gezisi (Eski şehir, Kraliyet Sarayı, Büyük Tiyatro vb.), La Dune du Pilat çölü, Rhune panoramik treni, Sare’deki tarihöncesi çağ mağaraları, Macera Parkı.
Tarihler: 27.06-03.07/04.07-10.07/11.07-17.07/18.07-24.07/25.07-31.07/01.08-07.08/08.08-14.08.2021.

devamını göster Devamını Göster

 ALPADIA Summer Fransa Biarritz Merkez
 ALPADIA Summer Fransa Biarritz Merkez
Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim