Alpadia Engelberg Yaz Okulu - ALPADIA Summer

Teens (10-17 Yaş) Standart Almanca/İngilizce

İsviçre / Engelberg / Merkez

Engelberg, İsviçre’nin en güzel dağ tatil köylerinin bulunduğu, eşsiz doğal güzelliklere ve birçok açık hava sporuna ev sahipliği yapan muhteşem bir köydür.
ALPADIA Engelberg 10-17 Yaş Yaz Okulu, İngilizce ve Almanca kurslarının yanı sıra, bölgenin doğal koşullarının elverdiği dağ yürüyüşleri, bisiklet binme gibi birçok heyecan verici aktiviteyi içeren sosyal programlar sunar.
Okulun konumu: Zürih’e yaklaşık 86 km mesafedeki Engelberg’in merkezinde yer alır.
Konaklama: 2 kişilik odalarda tam pansiyon konaklama sunulur.
Donanım: 12. Yüzyıl mimarisine sahip okulda konforlu derslikler ve konaklama bir aradadır. Futbol-voleybol ve basketbol sahaları, tenis kortları, oyun odaları vb. imkanlar mevcuttur.
Sunulan programlar: Standart Almanca/İngilizce(20), Yoğun Almanca/İngilizce(25), Private Almanca/İngilizce (Standart kurs ile birleştirilerek haftada ilave 5 özel ders alınabilir).
Premium seçenekleri: Öğrencinin, haftada 3 kez öğleden sonraları seçmeli 1 spor veya yaratıcı aktiviteye katılabildiği seçenektir. Bu merkezdeki seçenekler: Adrenalin/Yaratıcı Sanatlar/Tenis/Dil plus.
Paket içeriği: 2 kişilik odalarda Tam Pansiyon konaklama, kurs ücreti, materyal ücreti, 24 saat gözetim hizmeti, hoşgeldin paketi, değerlendirme testi, dil sertifikası, öğrenci kartı, cep harçlığı hizmeti, paket içi aktivite ve geziler.
Geziler: Alışveriş ve geziler: Lucerne (Chapel Köprüsü ve Su Kulesi, Aslan Anıtı), Zürih (Eski şehir, Bahnhofstrasse, Zürih Gölü, Hayvanat Bahçesi), Bern (Saat Kulesi, Parlamento binası, Bear Park, Gül bahçesi, Lido), Interlaken gezisi, İsviçre Taşımacılık Müzesi, Brunni koşusu, Engelberg Macera Parkı.
Tarihler: 04.07-10.07/11.07-17.07/18.07-24.07/25.07-31.07/01.08-07.08.2021.

devamını göster Devamını Göster

Alpadia Engelberg ALPADIA Summer İsviçre Engelberg Merkez
Alpadia Engelberg ALPADIA Summer İsviçre Engelberg Merkez
Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim