Amerika' da Ucuz Dil Okul Fiyatları

05-03-2018

Türkiye' de ya da başka bir ülke de, daha yüksek maaşlar kazanabilmek ve işe girerken öncelik kazanmak için hemen hemen bütün şirket ya da firmaların istediği şey dildir. Alınan İngilizce eğitim, kişiler için yeterli olmadığı zaman Amerikaülkesindeki okullara gitmek ve burada çok rahat bir şekilde dil öğrenmek mümkündür.

Maliyet

Dil okulu ülkede bulunan bütün şehirler de yer alır. Ancak kişiler bu kursları seçerkenmaliyetleri göz önüne alır. İnsanlar hem en iyi eğitimi almak ister hem de maliyetidüşük olsun ister. Amerika ülkesinde bulunan şehirlerden bazı şehirlerde çok fazla, bazı şehirlerde ise daha az kursbulunmaktadır. Bu kursların farklı sayıda olması şehirlerin daha çok tercih edilmesi ile alakalıdır.

Şehir Tercihi

En fazla kursun olduğu şehir Boston iken en az kursun olduğu şehir ise Tampa'dır. Kursların fiyatları hesaplanırken birçok etken göz önüne alınır. Brüt olarak hemen hemen hepsinde kayıt ücreti, eğitim ücreti ve konaklama ücreti talep edilir. Kursların genel olarak ortalama bir fiyatı aylık olarak 2000- 2500 dolar arasındadır. Bazı kursların birbirinden farklı şehirlerde şubesi bulunur. Genel olarak kişiler, tercih yaparken bu şekilde olan kurslarla daha fazla ilgilenir. İngilizce dilini öğrenmek için Amerika tercih edilen ilk ülkedir. Hem eğitim olarak hem de yaşam kalitesi olarak da kişilerin en mutlu olduğu ülkeler arasındadır.

Yazar
8
Mete Akkoyunlu
Yurtdışı Eğitim Danışmanı Soru Sor
İspanya, ülkemize olan coğrafi ve niteliksel açıdan yakın olması, İspanyolcanın önemli ve ...
Yabancı dil eğitimini yurt dışında almak bireyin dilin konuşulduğu ülkede kendisini daha rahat ...

Copyright © 1994 - 2018 Karya International Yurtdışı Eğitim