Amerika' da Ucuz Dil Okul Fiyatları

Türkiye' de ya da başka bir ülke de, daha yüksek maaşlar kazanabilmek ve işe girerken öncelik kazanmak için hemen hemen bütün şirket ya da firmaların istediği şey dildir. Alınan İngilizce eğitim , kişiler için yeterli olmadığı zaman Amerika ülkesindeki okullara gitmek ve burada çok rahat bir şekilde dil öğrenmek mümkündür.

Maliyet

Dil okulu ülkede bulunan bütün şehirler de yer alır. Ancak kişiler bu kursları seçerkenmaliyetleri göz önüne alır. İnsanlar hem en iyi eğitimi almak ister hem de maliyeti düşük olsun ister. Amerika ülkesinde bulunan şehirlerden bazı şehirlerde çok fazla, bazı şehirlerde ise daha az kurs bulunmaktadır. Bu kursların farklı sayıda olması şehirlerin daha çok tercih edilmesi ile alakalıdır.

Şehir Tercihi

En fazla kursun olduğu şehir Boston iken en az kursun olduğu şehir ise Tampa'dır. Kursların fiyatları hesaplanırken birçok etken göz önüne alınır. Brüt olarak hemen hemen hepsinde kayıt ücreti, eğitim ücreti ve konaklama ücreti talep edilir. Kursların genel olarak ortalama bir fiyatı aylık olarak 2000- 2500 dolar arasındadır. Bazı kursların birbirinden farklı şehirlerde şubesi bulunur. Genel olarak kişiler, tercih yaparken bu şekilde olan kurslarla daha fazla ilgilenir. İngilizce dilini öğrenmek için Amerika tercih edilen ilk ülkedir. Hem eğitim olarak hem de yaşam kalitesi olarak da kişilerin en mutlu olduğu ülkeler arasındadır.

Yazar
8
Mete Akkoyunlu
Yurtdışı Eğitim Danışmanı Soru Sor
Vancouver Dil Okulları Vancouver, batı yakasının en güzel şehirlerinden birisidir. British ...
Tıp okumak isteyenlerin hayallerinden biri de genel olarak yurtdışında eğitim alabilmektir. Yurt ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı ingilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde ulaşabilirsiniz.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki ingilizce, mesleki almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle ingilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz.Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı mba, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında yüksek öğrenim program ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Kanada, İngiltere, Amerika lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm prosedürler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim