Amerika' da Ucuz Dil Okul Fiyatları

Türkiye' de ya da başka bir ülke de, daha yüksek maaşlar kazanabilmek ve işe girerken öncelik kazanmak için hemen hemen bütün şirket ya da firmaların istediği şey dildir. Alınan İngilizce eğitim, kişiler için yeterli olmadığı zaman Amerika ülkesindeki okullara gitmek ve burada çok rahat bir şekilde dil öğrenmek mümkündür.

Maliyet

Dil okulu ülkede bulunan bütün şehirler de yer alır. Ancak kişiler bu kursları seçerken maliyetleri göz önüne alır. İnsanlar hem en iyi eğitimi almak ister hem de maliyeti düşük olsun ister. Amerika ülkesinde bulunan şehirlerden bazı şehirlerde çok fazla, bazı şehirlerde ise daha az kurs bulunmaktadır. Bu kursların farklı sayıda olması şehirlerin daha çok tercih edilmesi ile alakalıdır.

Şehir Tercihi

En fazla kursun olduğu şehir Boston iken en az kursun olduğu şehir ise Tampa'dır. Kursların fiyatları hesaplanırken birçok etken göz önüne alınır. Brüt olarak hemen hemen hepsinde kayıt ücreti, eğitim ücreti ve konaklama ücreti talep edilir. Kursların genel olarak ortalama bir fiyatı aylık olarak 2000- 2500 dolar arasındadır. Bazı kursların birbirinden farklı şehirlerde şubesi bulunur. Genel olarak kişiler, tercih yaparken bu şekilde olan kurslarla daha fazla ilgilenir. İngilizce dilini öğrenmek için Amerika tercih edilen ilk ülkedir. Hem eğitim olarak hem de yaşam kalitesi olarak da kişilerin en mutlu olduğu ülkeler arasındadır.

Detaylı bilgi için bize ulaşın
Yazar
8
Mete Akkoyunlu
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
İngilizce öğrenmek için birçok geçerli nedenin olduğu günümüzde, ...
Yurt dışında dil eğitimi almak, birçok kişinin hayal ettiği bir durumdur. Bu konuda belli ...

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim