Amerika Dil Okulu Vize

Dil öğrenmenin en önemli unsuru yerinde pratik yaparak öğrenmedir. Dil öğrenmek için öncelikle www.karya.net iletişim adresinden uygun programlar seçilerek bu seçilen dil programı doğrultusunda Amerika eyaletlerinden birinde yerinde ve pratik yaparak dil öğrenmek mümkün. Amerika'nın farklı şehirlerinde bulunan dil okulu eğitimi programı veren kurs merkezlerinde dil öğrenmek hem eğlenceli hem de kolay dil öğrenmek için idealdir.

Amerika ve Dil

İngilizce öğrenmek için farklı programlar altında ve farklı Amerika bölgelerinde bulunan kurslara kayıt yaptırmak her zaman cazip gelmiştir. Bu kursları bütçelerinin dahilinde almak isteyen öğrenciler geleceklerine artı değer katacaklardır. Ayrıca Amerika'ya dil eğitim amaçlı gidenler, işitsel ve görsel öğrenmeye yönelik teknolojik donanımlı sınıflarda eğitimlerini tamamlar. Bu eğitimler daha kalıcı daha kısa sürede öğrenme ve kavrama olanağı oluşturur.

Dil Öğrenmenin Maliyeti

Gelecekte getirisi olacak dil eğitimi için Amerika'yı tercih edeceklerin maliyetleri araştırmaları ve en uygun dil programını seçmeleri önemlidir. Kayra eğitim kurumları öğrencinin bütçesi dahilinde uzun yada kısa dil programları düzenleyerek fiyatları ona göre hazırlar. New York, Boston, Chicago, , Los Angeles, , San Francisco ve Washington gibi eyaletlerde dil maliyeti daha yüksek olmaktadır. Bu merkezler dışında dil program süresi uzun olmakla birlikte fiyatı bakımından uygun olan eyaletlerde de dil öğrenmek mümkündür. İyi bir İngilizce dil eğitimi almak için en az 2 ay en fazla 2 yıl eğitim veren programlar mevcuttur.

Yazar
5
Gözde Pekcevik
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Amerika’da Sertifika Programları Nelerdir? Amerika’da sertifika programları bir çok ...
Yabancı dil öğrenmek için yurt dışında eğitim almak her zaman için en mantıklı ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 532 346 40 80 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim