Amerika Dil Okulu Tavsiyeleri

Amerika dil okulu konusunda dünya üzerinde baya büyük bir yere sahiptir. Çok milletli yapısı ile her dil konusunda dil okulu yardımıyla dilinizi geliştirebilirsiniz. Öncelikle dil seviyenize göre sizi ayrı sınıflara ayırıyorlar. Dil durumunuza göre eğitim başlıyor. Bir dili öğrenmek için en iyi yöntem dile maruz kalıp öğrenmektir. Ana dili olan kişiler size dili en iyi şekilde aktarmaktadır. Öncelikle İngilizce, Almanca ve İspanyolca olmak üzere bir çok kursları vardır. Alacağınız Amerika kurs size özel tasarlanıp anlamanız için özel yöntemler ve ilkeler kullanılmaktadır.

Amerika Dil Okulu Fiyatları

Dil okulu maliyetleri bulunduğu şehre ve tarihleri üzerine değişmektedir. Gitmek istediğiniz şehre göre en uygun olan karşılaştırarak bulabilirsiniz. Ortalama bir yıllık bir dil kursu fiyatı yaklaşık olarak 11.000 Dolar olarak hesaplanmaktadır. Maliyeti size en uygun olan kursu seçebilirsiniz. Bu bir yıllık olan kursları tercih etmeniz daha karlı olacaktır. Sebebi ise size sağladığı fiyatları içinde bulunduran içeriklerinin zenginliğidir.

Aylara Göre Yaklaşık Maliyetleri

Eğer 4 haftalık bir dil eğitim almak istiyorsanız yaklaşık maliyetleri 1200 Dolar'dır. 6 haftalık ücret ise 2250 Dolar civarındadır. 12 haftalık ücretler 3250 dolar üzerinden değerlendirilir. 24 ay 6100 Dolar iken 36 aylık olan paketler ise 8650 Dolar'dır. Uygun fiyatları ile dil edinmek isterseniz siz de hemen dil kursları resmi sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Yazar
5
Gözde Pekcevik
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Malta son zamanlarda İngilizce dil eğitimi açısından Avrupa'da en çok tercih edilen ülkeler arasında ...
Yurtdışına çıkarak dil eğitimi almak isteyen kişilerin maliyet olarak karşılarına çıkan ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı ingilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde ulaşabilirsiniz.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki ingilizce, mesleki almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle ingilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz.Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı mba, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında yüksek öğrenim program ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Kanada, İngiltere, Amerika lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm prosedürler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim