Amerika Dil Okulu Tavsiyeleri

Amerika dil okulu konusunda dünya üzerinde baya büyük bir yere sahiptir. Çok milletli yapısı ile her dil konusunda dil okulu yardımıyla dilinizi geliştirebilirsiniz. Öncelikle dil seviyenize göre sizi ayrı sınıflara ayırıyorlar. Dil durumunuza göre eğitim başlıyor. Bir dili öğrenmek için en iyi yöntem dile maruz kalıp öğrenmektir. Ana dili olan kişiler size dili en iyi şekilde aktarmaktadır. Öncelikle İngilizce, Almanca ve İspanyolca olmak üzere bir çok kursları vardır. Alacağınız Amerika kurs size özel tasarlanıp anlamanız için özel yöntemler ve ilkeler kullanılmaktadır.

Amerika Dil Okulu Fiyatları

Dil okulu maliyetleri bulunduğu şehre ve tarihleri üzerine değişmektedir. Gitmek istediğiniz şehre göre en uygun olan karşılaştırarak bulabilirsiniz. Ortalama bir yıllık bir dil kursu fiyatı yaklaşık olarak 11.000 Dolar olarak hesaplanmaktadır. Maliyeti size en uygun olan kursu seçebilirsiniz. Bu bir yıllık olan kursları tercih etmeniz daha karlı olacaktır. Sebebi ise size sağladığı fiyatları içinde bulunduran içeriklerinin zenginliğidir.

Aylara Göre Yaklaşık Maliyetleri

Eğer 4 haftalık bir dil eğitim almak istiyorsanız yaklaşık maliyetleri 1200 Dolar'dır. 6 haftalık ücret ise 2250 Dolar civarındadır. 12 haftalık ücretler 3250 dolar üzerinden değerlendirilir. 24 ay 6100 Dolar iken 36 aylık olan paketler ise 8650 Dolar'dır. Uygun fiyatları ile dil edinmek isterseniz siz de hemen dil kursları resmi sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Yazar
5
Gözde Pekcevik
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Yurtdışı eğtiim denilince akla gelen ilk şirketlerden olan Karya International olarak,Yurtdışı ...
Yurtdışında Yüksek Lisans Yurtdışında yüksek lisans yapmak akademik kariyerin yanı ...

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim