Amerika Ucuz Dil Okulları

Amerika Ucuz Dil Okulları genel olarak Amerika , New York ve Chiciago şehirlerinde daha ucuz olarak hizmet sunmaktadırlar. En çok farklı bir arada tutan şehirlerden biri olan New York dil okulu için çok özel fırsatlar sunmaktadır. Dil eğitimi üzerine uzman kadrosu bulunan bir çok dil kursları vardır. Dil kursları istediğiniz herhangi bir dil üzerine size özel dersler ile verilmektedir.

Dil Kursu İçeriği

Dil kursları genel olarak farklı paketleri kapsamaktadır fakat ortak olan özellikleri şunlardır. Haftada en az 20 saat hem konuşma, yazma, dil bilgisi ve okuma dersleri ile eğitim vermeleridir. Bir kişinin yeni bir dili öğrenmesi gereken her şeyi kapsayan bu kursları çok uygun fiyatları ile alabilirsiniz.

Dil Kursu Maliyetleri

Genel maliyetleri olarak minimum miktar bir aylık süre olarak 900 Dolar'dır. Dil paketinizin içeriğine göre miktarlar değişmektedir. Her şey dahil paketleri tercih ederseniz vize giderleri, uçak biletleri ve daha bir çok konuda fiyatları kapsamaktadır. Dil edinmeden önce yapmanız gereken tüm işlemleri onlar sizin yerinize yapıyor. En mantıklı ve uygunfiyatı bulmak için tüm dil okulu resmi sitelerini ziyaret edebilirsiniz. 32 haftalık her şey dahil dil okulu yaklaşık maliyeti 10.000 ve 15.000 Dolar arası değişmektedir. Size uygun olan kurs bütçenize göre ayarlanabilir. Ayrıca bir çoğuna makul teklifler göndermeniz de mümkündür.

Yazar
6
Cansu Akkaya
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Amerika Dil Okulları Amerika İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilerin en çok tercih ...
Amerika’da Yüksek Lisans Amerika’da yüksek lisans programları, yurtdışı ...
Amerika Ucuz Dil Okulları

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim