ELS
ELS Cincinnati

ELS Cincinnati Amerika Dil Okulu

University of Cincinnati Kampüsünde Eğitim Fırsatıyla

Amerika / Cincinnati / Merkez

Cincinnati, Ohio eyaletinin başkentidir. Gelişmekte olan bir yerel sanayi ekonomisine sahiptir. Turistik açıdan da tercih edilen Cincinnati ziyaretçilerine tarihi ve sosyal açıdan pek çok seçenek sunmaktadır. Amerika’ nın pek çok yerinde olduğu gibi kozmopolit bir yapısı vardır ve pek çok farklı mutfak kültürünü denemek mümkündür. Şehir içi ulaşım otobüs tramvaylar ile rahatça sağlanabilmektedir.
ELS Cincinnati: Orta batı ABD’ nin hareketli ve kültürel açıdan zengin bir şehri olan Ohio’ daki University of Cincinnati'nin (UC) modern kampüsünde yer alır. Bu kampüs yerleşim bölgesine, restoranlara, alışverişe ve toplu taşımaya yürüme mesafesindedir. Öğrenciler kampüs hayatının yanı sıra şehir hayatına da dahil olabilmektedirler.
Okulun Konumu: Ohio’ daki University of Cincinnati’ nin kampüsünde yer almaktadır. Şehir merkezine otobüs ile 5 dakika mesafededir.
Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama seçeneği mevcuttur.
Okulun Donanımı: Bilgisayar laboratuvarı, ücretsiz wi-fi, kütüphane, klima, engelli öğrenciler için erişim kolaylığı sağlayan donanım.
Sunulan programlar: American Explorer (15), Yarı Yoğun İngilizce (20), Yoğun İngilizce (30).devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


Amerika Cincinnati Els
Amerika Cincinnati Els
Amerika Cincinnati Els
Amerika Cincinnati Els
Amerika Cincinnati Els

ELS Amerika Tanıtım Videosu


Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim