ELS
ELS San Diego

ELS San Diego Amerika Dil Okulu

Amerika / San Diego / Merkez

San Diego, Güney Kaliforniya’ nın Pasifik kıyısında hem şehir hayatının hem de su sporlarının tadını çıkarabilirsiniz. Yıl boyu ılıman iklimi, güneşli havası, müzeleri, restoranları, doğal derin su limanı, kilometrelerce uzunluktaki güzel plajları ve alışveriş merkezleri ile hem kültürel hem de sosyal anlamda her zevke uygun pek çok aktivite seçeneği sunmaktadır.
ELS San Diego: Profesyonel kadrosu ile en iyi şekilde İngilizce eğitimi alan öğrenciler aynı zamanda Amerika’ nın en ünlü şehirlerinden birisi olan San Diego’ nun denizi güneşi ve plajları ve heyecan dolu pek çok aktivitesinin tadını çıkarabilmektedirler.
Okulun Konumu: Şehir merkezinde eğlence ve alışveriş bölgesi ile ana otobüs ve tramvay hatları yakınında yer almaktadır.
Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.
Okulun Donanımı: Bilgisayar laboratuvarı, ücretsiz wi-fi, kütüphane, klima, öğrenci salonu, engelli öğrenciler için erişim kolaylığı sağlayan donanım.
Sunulan programlar: Language Experience (15), Yarı Yoğun İngilizce (20), Language Experience (30), Yoğun İngilizce (30).devamını göster Devamını Göster

ELS Amerika Tanıtım Videosu


Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim