ELS
ELS Orlando

ELS Orlando Amerika Dil Okulu

Stetson University Kampüsünde Eğitim Fırsatıyla

Amerika / Orlando / Merkez

Orlando, Florida eyaletinin merkezinde Orange County’ de yer alan turistik bir kenttir. Tema parklarının başkenti olan Orlando' da gelişmiş bir toplu taşıma sistemi bulunmaktadır. Tema parklarının yanı sıra her bütçeye hitap eden geniş restoran seçenekleri, festivallari ve tam bir alışveriş cenneti olma özellikleri taşımaktadır.
ELS Orlando: Celebration, Florida’daki Stetson Üniversitesinin uzantısı olan modern Stetson Üniversitesi merkez binasında yer alan okulda öğrenciler İngilizce öğrenirken üniversite öğrencileri ile kampüs ortamını yaşama ve onlarla iletişim kurma imkanına da sahip olmaktadırlar.
Okulun Konumu: Orlando merkeze yaklaşık 30 dakika uzaklıkta Celebration, Florida’daki Stetson Üniversitesi’ nin uzantısı olan modern Stetson Üniversitesi merkez binasında yer almaktadır.
Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.
Okulun Donanımı: Bilgisayar laboratuvarı, ücretsiz wi-fi, klima, öğrenci salonu, engelli öğrenciler için erişim kolaylığı sağlayan donanım.
Sunulan programlar: Language Experience (15), Yarı Yoğun İngilizce (20), Language Experience (30), Yoğun İngilizce (30).devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


Amerika Orlando Els
Amerika Orlando Els
Amerika Orlando Els
Amerika Orlando Els
Amerika Orlando Els

ELS Amerika Tanıtım Videosu


Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim