ELS
ELS Toronto

ELS Toronto Kanada Dil Okulu

Kanada / Toronto / Merkez

Toronto, Dünyanın en sofistike şehirlerinden biri olup Kanada'nın hem ticari hem de kültürel merkezi olma özelliğini de içinde barındırmaktadır. Dünyanın en yaşanılır şehirlerinden biri ilan edilen Toronto' nunfarklı kültürlere açık, kozmopolit bir yapıya sahip olması, yalnızca turistler açısından değil ülkeye eğitim almaya gelen öğrenciler için de ideal bir lokasyon olmasını sağlamıştır.
ELS Toronto: Amerika'nın en köklü dil okullarından biri olan ELS Dil Okulları' nın bir devamı olan ELS Kanada, Toronto'daki merkeziyle öğrencilerin kaliteli dil eğitimi almalarını sağlayan bir dil okuludur. Öğrencilerin ders dışındaki zamanlarını sosyal aktivitelerle değerlendirebilmeleri için de oldukça ideal bir konumda bulunmaktadır.
Okulun Konumu: Toronto'nun en popüler caddelerinden olan Victoria Street üzerinde yer almaktadır.
Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.
Okulun Donanımı: Bilgisayar laboratuvarı, ücretsiz wi-fi, klima, öğrenci salonu, engelli öğrenciler için erişim kolaylığı sağlayan donanım.
Sunulan programlar: Yarı Yoğun İngilizce (20), Akademik Amaçlar için İngilizce (30), Genel İngilizce/İş İngilizcesi (30).devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


Kanada Toronto Els
Kanada Toronto Els
Kanada Toronto Els
Kanada Toronto Els
Kanada Toronto Els
Kanada Toronto Els
Kanada Toronto Els

ELS Kanada Tanıtım Videosu


Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim