Sunulan Programlar:
Enfocamp Barcelona

Enfocamp Barcelona Yaz Okulu - Enfocamp

Yaz Okulu/5-18 Yaş

İspanya / Barcelona / Merkez

Okul; Şehir Kampüsü
Program Tarih Aralığı; Haziran-Ağustos
Katılım İçin Yaş Aralığı; 5 ile 17 Yaş Arası
Okul Kapasitesi; 180 Öğrenci

Yabancı dilin gereklilik haline geldiği günümüz dünyasında yalnızca İngilizce değil, farklı dünya dillerine olan ilgi de arttı. Dünya üzerinden İngilizce’den sonra en çok kullanılan dillerden biri olan İspanyolca da öğrenmek için en çok tercih edilen dillerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.
Ideal Education Group bünyesinde faaliyetini sürdüren Enforex Dil Okulu’nun küçük yaş gruplarına yönelik sunduğu eğlence ve eğitimi harmanlayan programı Enfocamp, İspanya’nın önde gelen pek çok şehrinde olduğu gibi Barcelona’da da sunduğu programı ile en çok tercih edilen okullardan biridir.
Şehir merkezine yakın olmasına rağmen merkez dışında bulunan kampüs, konumu itibariyle şehrin en ünlü Castelldefels plajına yürüme mesafesinde ve Olimpiyat Kanalı’na da oldukça yakındır.
Yaz dönemlerinde genç öğrenciler için hazırlanan aktivitelerle birleştirilmiş eğitim programı, İspanyolca’yı yaşarken öğrenmek isteyen öğrenciler için oldukça iyi hazırlanmış bir programdır.
Konaklama; Öğrenciler program dahilinde kampüs konaklamaları olarak kullanılan yurtlarda tercihe göre tek ve çift kişilik odalarda konaklamaktadırlar. Plajın yanında yer alan konaklamada her odada özel banyo bulunmakta ve öğrencilere günde 3 öğün yemek verilmektedir.

Sosyal Aktivite ve Gezi Programları; Dil eğitiminin yanı sıra öğrencilere eğitici sosyal aktivite seçenekleri ve gezi programları da sunan program, Barcelona kampüsünde golf, tenis, voleybol, yüzme gibi aktivitelerin yanı sıra, yaş grubu daha büyük olan öğrencilere Liderlik ve Yöneticilik ile ilgili de dersler vermektedir. Aynı zamanda son yıllarda oldukça meşhur olan zeka oyunları, evden kaçış oyunları gibi farklı aktivitelerle de programı zenginleştirmektedirler. Öğrenciler programları süresince 2 haftada bir iki yarım günlük ve bir tam günlük gezilere de katılmaktadırlar.

Aktivite ve geziler için program müddetince ekstra bir ücret talep edilmemektedir.devamını göster Devamını Göster

Enfocamp İspanya Tanıtım Videosu


Enfocamp Barcelona
Enfocamp Barcelona
Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim