High Schools International Dublin

High Schools International - 13-17 YaŞ New Horizons Summer Camp (english+robotics & Coding)

İrlanda / Dublin / Merkez

Dublin, İrlanda’nın başkenti ve en büyük şehridir. Tarihi mimarisi, güzel doğası, köklü üniversiteleri ile canlı bir sosyal yaşama sahiptir. Google vb. gibi dünya devi birçok teknoloji firmasının merkezinin burada olması nedeniyle de gençlerin eğitim için başlıca tercih ettiği şehirlerdendir.
High Schools International, 1988 yılında kurulmuştur. İrlanda ve İngiltere’de 300’den fazla okul ile anlaşması olup bu ülkelerde çeşitli yaz okulu ve liseye hazırlık program seçenekleri sunar.
Okulun konumu: Gormanston Park’ta kampüs içinde, Dublin havaalanına 15 dakika, Dublin merkezine ise 30 dakika mesafededir.
Donanım: 12 sınıf, spor salonu, kapalı spor kompleksi (basketbol, voleybol, badminton), footgolf, tenis kortları, spor sahaları, koşu parkuru, kafe, park.
İngilizce+Robotik ve Kodlama Paket yaz okulu programı: 13-17 yaş grubu için tasarlanmış bu programda öğrenciler haftada 15 saat İngilizce dersi ve Salı, Çarşamba, Perşembe öğleden sonraları haftada 6 ders robotik ve kodlama programı alırlar. Robotik ve Kodlama dersleri, bu sektördeki firmalardaki profesyoneller tarafından verilmektedir. Katılım için öğrencilerden bu alanda herhangi bir tecrübeye sahip olmaları zorunlu değildir ve her seviyede İngilizce bilgisine sahip öğrenci katılabilir. Bu programda öğrencilerin, kod oluşturma ve robotun bir görev dizisini tamamlamasını kontrol edecek bir uygulama tasarlamayı öğrenmeleri hedeflenir. Öğrenciler iki gruba ayrılırlar. 1. Grup 13:45-15:30 arası Robotik ve Kodlama derslerine, 15:45-17:30 arası ise spor ve diğer faaliyetlere katılırlar. 2. Grup ise 1. Grupla dönüşümlü olarak aynı programları alır. Tüm dersler, İngilizce öğretmenlerinin yanı sıra, birçok farklı dil bilen eğitmenler eşliğinde yürütülür. Program 2, 3 veya 4 hafta süreyle alınabilir. Öğrenciler, kampüs içi yurtta iki kişilik en-suite banyolu odalarda tam pansiyon konaklarlar. Odalar dijital anahtarlarla kilitlenir. Havalimanı transfer ücretleri pakete dahildir. Hafta içi öğleden sonraları Dublin şehir merkezine geziler, Akşamları ise Junior disco, Hazine Avı, Table Quiz gibi etkinlikler düzenlenir. Haftasonları ise Dublin dışına tam gün geziler yapılır.devamını göster Devamını Göster

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim