Marino Institute of Education Dublin

Marino Institute of Education - Multi Activity Yaz Okulu

İrlanda / Dublin / Merkez

İrlanda’nın hem başkenti, hem de en büyük şehri olan Dublin, Avrupa’nın en önemli kültür merkezlerinin de başında gelmektedir. Aksansız ve temiz bir İngiliz İngilizcesi konuşulan, nüfusunun yarısı 25 yaşın altında olan Dublin’de 3 büyük üniversiteyle birlikte pek çok yükseköğrenim kurumu bulunmakta, her yıl daha da çok öğrenci eğitim için bu şehri tercih etmektedir. Program, İrlanda’nın en iyi okullarından olan Marino Institute of Education ve Griffith College ’da sunulmaktadır.
Griffith College: İrlanda’nın en büyük özel üniversitesi olup şehrin güneyinde yer almaktadır. Dublin şehir merkezine 10 dakikalık bir yürüyüş mesafesinde bulunan modern bir binada eğitim verilmektedir.
Konaklama: Kampüs içi konaklama; 2 Kişilik 2 odadan oluşan apartmanlar; Her apartmanda ortak kullanımda 2 Banyo ve wc; Kızlar ve erkekler ayrı katlarda; 24 Saat özel güvenlik; Açık büfe kahvaltı, Öğle ve akşam yemeği; Dinlenme salonu; Çamaşırhane; Wifi; Kafeterya.
Multi Activity Programı: Katılım Yaşı: 11-17. Program, haftada 15 saat İngilizce eğitimi alırken aynı zamanda çeşitli aktivite ve gezi programlarına katılarak öğrencilerin hem eğitim almasını hem de eğlenmesini amaçlamaktadır.
Marino College: Marino Institute of Education kampüsü Dublin’in kuzeyinde yer almaktadır. Şehir merkezine ve Dublin havaalanına yakın mesafededir. Şehir merkezine 15 dakika otobüs mesafesindedir.
Konaklama: Kampüs içi konaklama; Tek kişilik en suite odalar; Kızlar ve erkekler ayrı katlarda; 24 Saat özel güvenlik; Açık büfe kahvaltı, öğle ve akşam yemeği; Restoran ve kafeterya; Dinlenme salonu; Çamaşırhane; Wifi.
Intensive Course (Academic Elective)-Marino Institute of Education: Katılım yaşı: 14-17. Program, haftada 21 saat İngilizce eğitimi alan öğrenciler, 15 saatlik İngilizce eğitimine ek olarak haftada 6 saat akademik dersleri seçebilmektedirler. Akademik seçmeli dersler; Liderlik ve Yenilik, İletişim ve Konuşma Becerileri ve İşyeri için İngilizce seçenekleridir. İletişim ve Konuşma becerilerini geliştirmek için verilen akademik ek derslere öğrenciler Marino Institute of Education’da good intermediate seviyesi kabul edilmektedir. *Belirli tarihler de vardır, sayı tamamlanırsa sınıf açılır.
Aktivite ve Geziler: Hafta sonu 1 tam gün gezi ve hafta içi 2 yarım gün gezi; Dublin şehir merkezinde alışveriş; Gaa Museum; Dublin Castle; Trinity College & Book of Kells; National Gallery; Akşamları dil geliştirmeye ve kültürel değişimi sağlamaya yönelik kampüs aktiviteler; Drama; Dans; Voleybol; Futbol; Badminton; Basketbol; Masa Tenisi.
Tarih: Multi Activity: 20 Haziran - 15 Ağustos 2021/ Intensive Course: 20 Haziran - 8 Ağustos 2021.
Katılım yaşı: 11 – 17.
Haftalık ders: 20/30.
Dublin havaalanı: 30 dk.
Merkeze uzaklık: 15 dk.devamını göster Devamını Göster

Marino Institute of Education İrlanda Tanıtım Videosu


Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim