ILAC
ILAC Toronto

ILAC Toronto Kanada Dil Okulu

Kanada / Toronto / Merkez

Toronto, Kanada’nın en büyük şehri ve Ontario Eyaleti’nin başkentidir. Toronto’da modern mimarisi, gökdelenleri, müze ve galerileri, farklı zevklere hitap eden restoran ve kafeleri, festivalleri ve alışveriş merkezleriyle her tercihe uygun kültürel ve sosyal aktivite bulmak mümkündür. Gelişmiş ulaşım ağı otobüs, metro ve tramvaydan oluşur.
ILAC Toronto, kampüs şeklindeki yapısı ve profesyonel eğitim kadrosuyla dünya standartlarında bir dil okuludur. İngilizce kurslarının yanı sıra Hoş Geldin Öğle Yemeği, Niagara Şelaleleri, Ontario Bilim Merkezi, CN Kulesi, kayak/snowboard, akvaryum, hokey maçı, buz pateni, bowling vb. etkinlikleri içeren sosyal aktivite programı verilir.
Okulun konumu: Şehrin merkezinde ve Toronto Üniversitesi’nin yakınında yer alır.
Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.
Donanım: Kanada'nın en büyük kütüphanesi, İngilizce Araştırma Merkezi, kafeterya, öğrenci dinlenme salonu, bilgisayar ve dil laboratuvarları, TOEFL/IBT merkezi, modern sınıflar, ücretsiz wi-fi.
Sunulan programlar: Her ders 45 dakikadır.
Yoğun İngilizce (30 ders-1 hafta+), IELTS (30/38 ders-1 hafta+), TOEFL (30/38 ders-1 hafta+), İş İngilizcesi (30/38 ders-1 hafta+), Üniversite geçiş programı-Pathway (30/38 ders-1 hafta+), Power İngilizce (38 ders-1 hafta+).devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


Kanada Toronto Ilac
Kanada Toronto Ilac
Kanada Toronto Ilac
Kanada Toronto Ilac
Kanada Toronto Ilac

ILAC Kanada Tanıtım Videosu


Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim