ILAC
ILAC Vancouver

ILAC Vancouver Kanada Dil Okulu

Kanada / Vancouver / Merkez

Vancouver, Kanada’nın kuzeyinde yer alır ve en büyük üçüncü şehridir. Yaşanacak en iyi şehirlerden biri seçilen Vancouver, doğa güzellikleri, müzeler, parklar, sanat galerileri, açık hava etkinlikleri, festivalleri, kültürel yapısı, restoranları, kafeleri, alışveriş imkanları ile kültürel ve sosyal alandan her zevke uygun pek çok aktivite sunmaktadır. Şehir içi ulaşım oldukça gelişmiştir. Otobüs ve metro ile ulaşım rahatça sağlanabilmektedir.
ILAC Vancouver, profesyonel eğitim kadrosuyla dünya standartlarında dil okulu hizmeti sunar. İngilizce kurslarının yanı sıra şubede, Hoş Geldin Öğle Yemeği, Bilim Dünyası, Gözlem Kulesi, Akvaryum, Kayak/Snowboard, Sosyal Akşam Yemeği, Hokey Maçı, Bowling, Playland (Eglence Parkı), Whistler Olympic Kasabası, Bowen Adası Deniz Kanosu vb. etkinlikleri içeren sosyal aktivite programı sunulur.
Okulun konumu: Şehrin merkezinde yer almaktadır.
Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.
Donanım: Modern derslikler, kütüphane, bilgisayar laboratuvarı, interaktif tahtalar, öğrenci dinlenme salonu, kafeterya, spor merkezi, ücretsiz wi-fi.
Sunulan programlar: Her ders 45 dakikadır.
Yoğun İngilizce (30 ders-1 hafta+), IELTS (30/38 ders-1 hafta+), TOEFL (30/38 ders-1 hafta+), İş İngilizcesi (30/38 ders-1 hafta+), Üniversite geçiş programı-Pathway (30/38 ders-1 hafta+), Power İngilizce (38 ders-1 hafta+).devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


Kanada Vancouver Ilac
Kanada Vancouver Ilac
Kanada Vancouver Ilac
Kanada Vancouver Ilac
Kanada Vancouver Ilac
Kanada Vancouver Ilac
Kanada Vancouver Ilac
Kanada Vancouver Ilac
Kanada Vancouver Ilac

ILAC Kanada Tanıtım Videosu


Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim