Sunulan Programlar:
ILAC Summer Vancouver

ILAC Summer Yaz Okulu - ILAC Summer

15-18 YaŞ Aile Yanı Konaklama Full Paket

Kanada / Vancouver / Merkez

Program, dünyanın en yaşanılır ülkelerinden biri olan Kanada’da hem en doğuda Toronto’ da, hem de batıda Vancouver’da, kentlerin en merkezi en güzel lokasyonlarında, yepyeni, modern ve ihtişamlı binalarında sunulmaktadır. Canlı bir doğaya sahip olan Kanada’da öğrencilerimiz az sayıda Türk öğrenci bulunması nedeniyle daha verimli bir program geçirmekte, hem de döviz kurları ve okul ücretlerinin nispeten düşük olması sayesinde, daha ekonomik bir programa katılma imkanı bulmaktadırlar. Sunulan program çeşitliliği sayesinde öğrenciler sadece İngilizce becerilerini değil, çok farklı alanlarda beceri geliştirme imkanı bulmaktadırlar. Öne Çıkan Özellik: Dünyanın, görülmeye değer onlarca güzelliğini barındıran, en güvenli ülkelerinden biri olan Kanada’da hem kaliteli bir İngilizce eğitimi alma, hem de İngilizce dilinde İş, Konuşma veya Akademik becerileri de geliştirme imkanı sunar. Esnekliği sayesinde, öğrenciler kendi programlarını kendileri oluştururlar.
CORE ENGLISH: Haftada 4 gün toplam 20 ders; Tercihe bağlı Genel İngilizce veya Sınav İngilizcesi (KET, PET, FCE, CAE, TOEFL, IELTS veya Üniversite Hazırlık); Aktivite & Gezi programı opsiyoneldir (isteğe bağlıdır). Öğrenciler, katılmak istedikleri aktivite & gezileri kendileri belirlerler.
ENGLISH PLUS: Haftada 5 gün toplam 25 ders; 4 gün/20 derslik program için tercihe bağlı Genel İngilizce veya Sınav İngilizcesi (KET, PET, FCE, CAE, TOEFL, IELTS veya Üniversite Hazırlık); Ekstra 1 gün / 5 derslik program için tercihe bağlı Liderlik, Hizmet Sektörü İş İngilizcesi, Genel İş İngilizcesi, Akademik İngilizce, Konuşma İngilizcesi & İletişim Becerileri dersleri; Aktivite & Gezi programı opsiyoneldir. Öğrenciler, katılmak istedikleri aktivite & gezileri kendileri belirlerler.
PAKET PROGRAM: Core English veya English Plus Programı alınabilir; Full aktivite & gezi programı paket olarak verilir.
Aile Yanı Konaklama: Özenle Seçilmiş Kanadalı Ailelerin Yanında; Tek Kişilik Odalar; Kanada Kültürünü Yakından Tanıma İmkanı; Kanadalı Ailelerle Vakit Geçirme ve Pratik Yapma İmkanı; Tam Pansiyon; Kahvaltı, Öğle Ve Akşam Yemeği; Yemeklerde Uygun Çeşit; İsteğe Bağlı Özel Diyet Yemek; Gezilerde Paket Öğle Yemeği.
Okul Özellikleri: Butik-Tasarım Okul Binası; Toronto’da 90, Vancouver’da 70 Derslik; 100’den Fazla Bilgisayarın Bulunduğu IT Salonları; Ferah & Modern Öğrenci Dinlenme Alanları; Okul Kafeteryası; Okul Çevresinde Sayısız Mağaza, Cafe, Restaurant, Market, Eczane, Banka.
Vancouver Aktivite & Gezileri: Grouse Dağı; Playland (Eğlence Parkı); Whistler Olimpik Köyü; Cultus Gölü Su Kayağı Parkı; Plajda Olimpik Gün; Bowen Adası Denizde Kano; UBC Halatlı Tırmanma Programı; Otobüsle Vancouver Şehir Turu & Lookout Kulesi; Laser Tag; BBQ Gecesi; Capilano Asma Köprü; Sosyal Gece; Kano; Vancouver Akvaryumu; Extreme Air Park; Parti Gecesi; Bilim Dünyası; Bowling; Film Gecesi.
Özel Programlar: Sınavlara Hazırlık; Liderlik Eğitimi; Akademik İngilizce; İş İngilizcesi.
Program tarihleri: 08.06.2020-17.08.2020. Son başlama tarihi 17.08.2020'dir ve 2 hafta seçeneği içindir.
Katılım Yaşı: 15-18.
Haftalık Ders: 20
Toronto Şehir Merkezi: 10 dk.
Toronto Havaalanı: 30 dk.devamını göster Devamını Göster

ILAC Summer
ILAC Summer
Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim