International House Newcastle

International House Newcastle İngiltere Dil Okulu

İngiltere / Newcastle / Merkez

Newcastle: İngiltere’nin kuzeydoğusunda yer alan küçük yüzölçümlü ancak sosyal ve kültürel aktiviteler yönünde zengin ve adanın doğal güzellikleriyle öne çıkan yerleşimlerinden biridir. Londra’ya trenle yaklaşık 3 saat mesafededir.
IH Newcastle : IH dil okulu, 50 yıllık tecrübesiyle Newcastle’da farklı ihtiyaçlara hitap edecek kurslar sunmaktadır.
Okulun Konumu: Şehrin merkezinde, Newcastle Üniversitesi Business School ve bir alışveriş merkezi, bankalar, ulaşım araçlarına yakın konumlanmıştır.
Konaklama: Yurt ve aile yanı konaklama seçenekleri mevcuttur.
Okulun Donanımı: 16 adet modern derslik, sınıf mevcudu ortalama 8 maksimum 12 kişi, ücretsiz Wi-Fi erişimi, bilgisayar odası. Kafeterya:8:30-17:00 arası hizmet verir, Sıcak ve soğuk uluslararası mutfaklara özgü yemek ve içecek seçenekleri, atıştırmalıklar mevcuttur.
Sunulan Programlar:
Genel İngilizce: Haftada 10, 15, 20, 25, 30 saat ders verilen seçenekleri mevcuttur. Her Pazartesi başlar. En az 2 hafta alınır. Haftada 10 saatin üzerinde ders verilen programlarda ilave saatlerde PSP uygulanır. PSP; öğrencinin ihtiyacı doğrultusunda dinleme, kelime bilgisi, konuşma, sınavlar veya ödevlere odaklanılır.
İş İngilizcesi: Haftada 15 veya 25 saat iş dünyasına yönelik dersler ve PSP programı uygulanır. Her Pazartesi başlar. En az 2 hafta alınır.
Akademik İngilizce: Haftada 15 veya 25 saat ders sunulan program, özellikle IELTS’e girmek isteyen veya yurtdışında üniversite öğrenim görmek isteyen öğrenciler için uygundur. Her Pazartesi başlar. En az 2 hafta alınır.
Diğer kurslar: Bunların yanı sıra, Havacılık için İngilizce, CELTA-DELTA ve Teaching Younger Learners and Teenagers (TYLT) gibi İngilizce öğretmenlerine yönelik kurslar da mevcuttur. Belirli başlangıç tarihleri ve süreleri vardır.
Her ders 55 dakikadır.devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


İngiltere Newcastle International House
İngiltere Newcastle International House
İngiltere Newcastle International House
İngiltere Newcastle International House
İngiltere Newcastle International House
İngiltere Newcastle International House

International House İngiltere Tanıtım Videosu


Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim