Liverpool School of English Liverpool

Liverpool School of English Liverpool İngiltere Dil Okulu

İngiltere / Liverpool / Merkez

Liverpool: İngiltere’ nin kuzeybatısında yer alan ve bir liman kenti olan Liverpool, oldukça misafirperver olması ile bilinmektedir ve büyük bir kültürel mirasa sahiptir. Müzik, sanat ve spor gibi pek çok alanda turistlerin ilgisini çekmektedir. Müzeler, galeriler, alışveriş merkezleri ve festivalleri ile kültürel ve sosyal alanda pek çok aktivite sunmaktadır. Şehir için ulaşım oldukça gelişmiştir ve tüm şehir içerisinde taksi, otobüs, feribot ve tren ile ulaşım sağlanabilmektedir.
Liverpool School of English:
1999 yılında kurulmuş olan okul sıcakkanlı ve ilgili kadrosu ile öğrencilerin hedeflerine ulaşmasında pratik ve ilgilerine yönelik bir eğitim imkanı sunmaktadır. Sosyal aktiviteler ile öğrenciler eğlenerek İngilizce öğrenirken aynı zamanda İngiliz yaşamı ve kültürü ile iç içe olma imkanına sahiptir.
Okulun konumu: Şehir merkezinde yer almaktadır.
Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.
Donanım: 20 interaktif tahtalı olmak üzere 26 adet modern sınıf, kütüphane, ücretsiz wi-fi, 2 bilgisayar odası, bahçe, kafe, öğrenciler için dinlenme odası bulunmaktadır.
Sunulan programlar:
General English (10), General English (15), General English (21), General English (25), English for Business (6), Academic Skills (6), Communication Skills (6), IELTS 8, IELTS 15, IELTS+General English (21), IELTS+General English (23).devamını göster Devamını Göster

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim