Italian Chef Academy Roma

Italian Chef Academy Roma İtalya Dil Okulu

İtalya / Roma / Merkez

Roma, İtalya’nın başkenti ve dünyanın en cazip turistik şehirlerinden biridir. Binlerce yıllık köklü tarihi ve kültürünün yansımaları şehrin muhteşem mimari yapılarında, dünyaca ünlü mutfağında ve sıcakkanlı insanlarında görülebilmektedir. Vatikan, Aşk Çeşmesi ve Kolezyum gibi cazibe merkezlerinin yanında gelato dondurması, makarna ve daha pek çok lezzetin tadılabileceği birçok kafe ve restoranın bulunduğu şehir hareketli bir sosyal yaşama sahiptir.
Italian Chef Academy-Roma, İtalya’da, eğitim sonrasında işe giren öğrenci sayısının en yüksek olduğu Aşçılık Okulu’dur. Alanında, dünya çapında birinci sınıf eğitim veren okul, aşçılık tecrübesi hiç olmayan ancak bu alana ilgi duyan kişilerin aşçılık becerilerini kazanabilmesi için fırsat sunar. Mutfakta güvenlik ve hijyenik şartların gerekliliklerinin yerine getirilerek sunum ve mutfak gereçlerinin kullanılmasını uygulamalı olarak öğretilir. Katılımcı yaşı minimum 18’dir. Dersler farklı modüllerde olmak üzere farklı zaman dilimlerinde ve ders saatlerinde alınabilmektedir. Dersler maksimum 10 kişilik gruplara verilir. Katılımcıların bazı programlarda, İtalya’nın ünlü işletmelerinde staj yapma şansı bulunmaktadır.
Okulun konumu: Şehrin merkezinde, San Peter Katedraline ve Roma dönemine ait birçok tarih eserin bulunduğu bölgeye sadece birkaç dakikalık mesafededir.
Konaklama: Akademiye yürüme mesafesinde otel konaklama seçeneği mevcuttur.
Donanım: Pratik eğitime uygun tam donanımlı tesis (laboratuvarlar), organik sebze bahçesi ve aromatik bitkiler.
Sunulan Programlar: Profesyonel Şeflik (4 modül halinde alınabilir), Profesyonel Pastacılık (4 modül halinde alınabilir), Mutfak Sanatları, Dil Eğitimi, Şarap ve Zeytinyağı Tadım, Sağlıklı Yemekler.devamını göster Devamını Göster

 Italian Chef Academy İtalya Roma Merkez
 Italian Chef Academy İtalya Roma Merkez

Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim