KAI Tokyo

KAI Tokyo Japonya Dil Okulu

Japonya / Tokyo / Merkez

Tokyo: Kendine özgü dili ve kültürüyle Japonya’nın başkenti Tokyo’da geleneksel ile modern yaşamın muhteşem uyumunu bir aradadır.
KAI Japanese Language School: 1987 yılında kurulan okul, 40’ı aşkın ülkeden öğrencilere, Japonca genel kursları, yaz okulu ve JLPT hazırlığı gibi programlar sunmaktadır. Sıcakkanlı personeli ve modern tekniğiyle Japonca öğrenmek için ideal bir okuldur.
Okulun konumu: Metroya oldukça yakın, Shibuya, Akihabara gibi hareketli noktalara ortalama 20 dakika mesafededir.
Konaklama: Aile yanı, otel, rezidans seçenekleri mevcuttur.
Okul donanımı: Modern dersliklerinde her öğrenciye 1 tane iPad Air 2’nin verildiği çevrimiçi öğrenme platformu ve dijital materyallerden oluşan KAI DLS Dijital Öğrenme Sistemi ile yürütülmektedir.
Sunulan programlar: 1 ders 50 dakikadır.
Genel Japonca: Japonca Konuşma, Dinleme, Okuma ve Yazma becerilerine odaklanır. 1,2,3 veya 4 dönemlik seçenekler vardır. 1 dönem 10 haftadır. Opsiyonel Dersler: Öğrencilerin Japonca öğrenimlerinde gelişime ihtiyaç duydukları alanlara yönelebilmesini sağlar.
Pratik Konuşma Kursu: Öncelikli olarakJaponca konuşma becerilerini kısa sürede geliştirmek isteyenler isteyenler için tasarlanmıştır.Haftada 15 veya 20 ders alınabilir. 20 ders/haftalık programda, konuşma odaklı derslere ek olarakyazma, okuma, çay seremonisi, kaligrafivb gibi konular içerenSeçmeli Dersleralınabilmektedir. 1 hafta+ sürer. 1 ders 50 dakikadır.
Yaz Kursları: 18 yaş ve üzeri için Temmuz ve Ağustos aylarında, haftada 4 gün 20 ders verilir. 1 ders 50 dakikadır.2 farklı kurs seçeneği sunulmaktadır:
Gramer ve Konuşma :Her derste bol bol konuşma egzersizleri yapılır. Kursun son günü, Japon bir misafir konuşmacıyla sohbet etkinliği yapılır. 3 farklı tarihi vardır. Sınıf mevcudu, Temmuz’da maksimum 12, Ağustos’ta maksimum 15 kişidir.
JLPT Hazırlığı: Tarih: 7-25 Ağustos. Yılda 2 kere Temmuz ve Aralık aylarında yapılan JLPT (Japanese Language Proficieny Test) N1 ve N2 sınavlarına yönelik kurs müfredatı, JLPT’nin önemli başlıkları Kelime, Gramer, Okuma ve Dinleme becerilerine odaklanır. Kursun ortasında ve sonunda test yapılır. Sınıf mevcudu maksimum 12’dir.
KAI 13-17 yaş Yaz Okulu (Ağustos): 18 yaş altı öğrencilere yönelik bu programda, Japonca öğrenirken hem geleneksel hem de modern Japon kültürünü eğlenceli bir ortamda tanıma şansı sunulur. Tokyo Disneyland, Edo Tokyo Müzesi, Fuji-Q Highland, Sushi yapımı bunlardan sadece birkaçıdır.
50 Yaş üstü: Japon bahçesi, kaligrafi, Asakusa, Meiji Shrine gibi gezi ve aktivitelerden oluşur. 18 derslik programa, Japon halkın dahil edilmesi, katılımcılara “gerçek bir Japon deneyimi” yaşama fırsatı vermektedir. 2 haftalıktır.devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


Japonya Tokyo Kai
Japonya Tokyo Kai
Japonya Tokyo Kai
Japonya Tokyo Kai
Japonya Tokyo Kai

 KAI Japonya Tokyo Merkez
 KAI Japonya Tokyo Merkez

Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim