Linguaviva Milano

Linguaviva Milano İtalya Dil Okulu

İtalya / Milano / Merkez

Milano, İtalya’nın stil, moda ve tasarım başkentidir ve bu alanlarla mimarlık, ekonomi gibi akademik konularda da dünyanın her yerinden öğrencilerin tercih ettiği bir şehirdir. Yaklaşık 240 yıllık ünlü La Scala operası, Leonardo Da Vinci ve Mikelanjelo gibi dahi sanatçıların eşsiz ürünlerini de içeren müzeleri, dünyaca başarılı sanatçılara sahne olmuş tiyatro ve operaları, uluslararası yemek ürünleri ve alışverişin tadını doyasıya çıkarmaya elverişli mağazaları ile Milano tüm dünyanın gözdesi şehirlerdendir.
Linguaviva Milano: 1972’de Floransa’da kurulmuş olan Linguaviva’nın Milan-Linguade’de ve Lignano’da şubeleri vardır. Milano şubesi, tasarım, mimarlık ve moda dallarında en önemli akademik kurumlarla işbirliği içinde olup, özellikle yetişkin, akademik ve profesyonel öğrenciler için çok uygundur. Ayrıca şube, İtalyanca programlarının yanı sıra moda, iç dekorasyon, tasarım, mimarlık, mühendislik ve tıp alanlarındaki İtalyanca becerilerinin de geliştirilmesine yönelik kurslar da sunar.
Okulun Konumu: Corso Buenos Aires ticari bölgesinde tanınmış bir caddede ve Lima metro durağına yakın konumlanmıştır.
Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.
Okulun Donanımı: Yeni sanat akımı örneği bir binadaki okulda, modern ekipmanla donatılmış maksimum 14 kişilik 13 derslik, ücretsiz Wi-fi ve internet erişimi bulunur.
Sunulan Programlar: 1.Genel İtalyanca programları; okuma, yazma, dinleme ve yazma becerilerine yönelik farklı yoğunluklarda alınabilen programdır. Şu seçenekleri mevcuttur:
Standart İtalyanca: 2 hafta ve üzeri süreyle ve haftada 20 ders alınabilir.
Yoğun İtalyanca: 2 hafta ve üzeri süreyle ve haftada 30 ders alınabilir.
Süper Yoğun İtalyanca: 2 hafta ve üzeri süreyle ve haftada 20 grup dersi ve 10 özel ders şeklinde alınır.
2. Sanat-kültür, ilgi alanı programları:
İtalyanca + Moda ve İç Tasarım:
4 hafta süreyle, haftada 20 İtalyanca dersi ve 8 Moda ve İç Tasarım dersi alınır.
Moda ve Tasarım Okullarına Hazırlık: 4 hafta süreyle alınan bu program moda ve tasarım okullarına gidecek öğrencilere bu bölümlerde kullanılan terminoloji ve kültürel bilgiye yönelik içerik sunulur.
İtalyanca/İngilizce Kısa Program: Milano’da üniversitelerin mimarlık, mühendislik, tasarım ve tıp bölümlerine giriş sınavlarına hazırlık programıdır. 4 hafta süreyle alınır.

devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


İtalya Milano Linguaviva
İtalya Milano Linguaviva
İtalya Milano Linguaviva
İtalya Milano Linguaviva
İtalya Milano Linguaviva
İtalya Milano Linguaviva

Linguaviva İtalya Tanıtım Videosu


 Linguaviva İtalya Milano Merkez
 Linguaviva İtalya Milano Merkez

Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim