LSI
LSI San Diego

LSI San Diego Amerika Dil Okulu

Amerika / San Diego / Merkez

San Diego; “Amerika’nın En İyi Şehri” San Diego, California’nın en güney ucunda, Los Angeles ve Meksika’nın arasında uzanan Pasifik sahil şeridindeki muhteşem doğal limanda yer alır. Ilıman iklimi, göz alıcı plajları, canlı sosyal hayatıyla ünlü şehir dünyanın en gözde turistik yerlerinden biridir.
LSISan Diego: Genel İngilizce, iş dünyası ve akademik kariyere yönelik İngilizce kursları, sınav hazırlık programları, Junior programlar ve çeşitli ilgi alanlarına yönelik kurslar sunulmaktadır. LSI San Diego, öğrencilerine aynı zamanda, güzel iklimin tadını çıkararak katılabilecekleri sosyal programlar da sunmaktadır. Plaj partileri, ada gezileri, sörf ve yelken gibi sporlar, Los Angeles, Las Vegas ve Meksika gibi yakındaki muhteşem şehirlere turlar bunlardan bazılarıdır
Okulun Konumu: Şehrin tam kalbinde 5th Avenue’de modern bir binada bulunan LSI Dil okulu, şehrin tüm imkanlarına ve Gaslamp Bölgesi, Balboa Parkı, San Diego körfezi ve hayvanat bahçesi gibi cazibe merkezlerine sadece yürüme mesafesindedir.
Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri sunulmaktadır.
Okulun Donanımı: Okulda 18 modern derslik bulunur. Sınıf mevcudu maksimum 15 kişidir. İnteraktif beyaz tahtalar, öğrenci dinlenme salonu, yemek salonu ve ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur.
Sunulan Programlar: Genel İngilizce (20), Yarı Yoğun İngilizce (25), Yoğun İngilizce (30), Akademik İngilizce (25), İş İngilizcesi (10), Öğleden sonra (10), Premium Kurslar, Üniversite Yerleştirme Hizmeti (Pathway), TOEFL/IELTS Sınav Hazırlık Kurslarının yanı sıra, Junior Programları, Las Vegas & Grand Canyon Turu, Los Angeles Turu, Club 40+, Serüven İngilizcesi, Yiyecek & İçecek, Sörf, Teknoloji ve Şehir Yürüyüşü gibi temalı kurslar da sunulmaktadır.

devamını göster Devamını Göster

LSI Amerika Tanıtım Videosu


Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim