M.L.S. Int. College Bournemouth

M.L.S. Int. College Bournemouth İngiltere Dil Okulu

İngiltere / Bournemouth / Merkez

Bournemouth, İngiltere’nin güneyinde, Londra’ya trenle 2 saat mesafede bir sahil şehridir. İki üniversiteye, birçok müze ve sanat galerisine ve su parkları vb. gibi cazibe merkezlerine sahip oldukça turistik bir kenttir. Altın renkli kumsallarının güzelliği koruyabilmiştir. Neredeyse yılın her zamanı bir etkinliğe sahne olan canlı sosyal hayatı ve tarihi/kültürel zenginlikleriyle özellikle yetişkin yaş gruplarındaki uluslararası öğrenciler için cazip bir seçenektir.
MLS College Bournemouth: 2017’de Eğitim dalında Bournemouth Turizm Ödülü’nü kazanan okul, 1987’den beri Genel İngilizcenin yanı sıra, iş dünyasındaki profesyoneller ve akademik kariyer yapanlar için özel programlar sunar. Özellikle yetişkinlerin tercih ettiği okulun 2016 yılında yaş ortalaması 29 olarak tespit edilmiştir. Zengin içerikli aktivite programı sunulan okulda öğrenciler Londra, Cambridge, Oxford gibi şehirlere ve Windsurf Kalesi, Winchester vb. gezilere ve mini golf, bilardo, binicilik vb gibi etkinliklere katılabilirler.
Okulun Konumu: Şehrin merkezinde, plajlara sadece 2 dakika yürüme mesafesindedir.
Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.
Okulun Donanımı: Maksimum 16, ortalama 8-10 kişilik 25 derslik, kütüphane, çalışma odaları, 3 IT salonu, öğrenci salonu, ücretsiz Wi-fi, interaktif beyaz tahtalar.
Sunulan Programlar: Her ders 45 dakikadır.
1.Genel İngilizce programları; okuma, yazma, dinleme ve yazma becerilerine yönelik farklı yoğunluklarda alınabilen programdır. Şu seçenekleri mevcuttur:
Genel 20: 2 hafta ve üzeri süreyle, haftada 20 ders alınır.
Yoğun 30: 2 hafta ve üzeri süreyle, haftada 30 ders alınır.
Yoğun 30 Plus(32): 2 hafta ve üzeri süreyle, haftada 30 grup dersi ve 2 özel ders alınır.
Süper Yoğun 40: 2 hafta ve üzeri süreyle, haftada 30 grup dersi ve 10 özel ders alınır.
2.IELTS programları: Sınav becerilerinin geliştirilmesine yönelik içerik sunulur. Haftada 20/30 ve 30+2 derslik seçenekleri mevcuttur.
3.Uluslararası İş İletişimi kursları: Haftada 20/30/30+2 ve 40 ders alınabilen bu program katılımcıları, minimum 25 yaş ve üzeri çalışanlardır. İş İngilizcesi becerilerinin geliştirilmesine yardımcı içerik sunulur.
4.Havacılık İngilizcesi kursları: Haftada 30+2 veya 30+4 olmak üzere grup ve özel derslerden oluşan bu programlar, pilot, hava trafiği kontrolörü vb. gibi havacılık sektöründeki personele yöneliktir.
5.Mesleki İngilizce kursları: Haftada 20 veya 30 ders sunulan bu programlarda İşletme, Liderlik, Pazarlama, Reklamcılık, Finansal Hizmetler, Yasal çalışmalar gibi alanlara özgü İngilizce kullanımına yönelik içerik sunulur. Bu program, öğrenciler ve iş dünyasındaki 18-30 yaş arası katılımcılar için tasarlanmıştır.
6.Business Simulation Programme: İş dünyasına yönelik bilgilerin verildiği proje bazlı öğrenme yöntemine dayalı bir programdır.devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


İngiltere Bournemouth M L S Int College
İngiltere Bournemouth M L S Int College
İngiltere Bournemouth M L S Int College
İngiltere Bournemouth M L S Int College
İngiltere Bournemouth M L S Int College
İngiltere Bournemouth M L S Int College
İngiltere Bournemouth M L S Int College
İngiltere Bournemouth M L S Int College

M.L.S. Int. College İngiltere Tanıtım Videosu


Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim