OHC
OHC Brisbane

OHC Brisbane Avustralya Dil Okulu

Avustralya / Brisbane / Merkez

Brisbane, yıl boyunca ılık iklimiyle ve dünyanın en refah şehirlerinden biridir. Birçok sosyal etkinliğe ev sahipliği yapan şehir güvenli olduğu kadar canlı bir sosyal hayata da sahiptir.
OHC Brisbane , İngilizce eğitimin yanı sıra öğrencilerine Brisbane’in keyfini çıkarabilecekleri bir aktivite programı sunar.
Okulun Konumu: Şehrin merkezindeki şube, Botanik Bahçesi’ne ve toplu taşımaya yürüme mesafesindedir.
Konaklama: Aile yanı konaklama sunulur.
Okulun Donanımı: 70-100 öğrenci kapasitesi, modern ekipmanlı 7 derslik, kütüphane, özel çalışma alanı, multimedya yazılımlı materyal, ücretsiz Wi-fi erişimli bilgisayar laboratuvarı, öğrenci salonu.
Sunulan Programlar:
Genel İngilizce:
Dinleme, konuşma, okuma ve yazma gibi temel İngilizce becerilerini geliştirmeye yönelik dersler verilir. Minimum 1 hafta süreyle ve haftada 20 ders verilir.
Genel İngilizce Plus: Temel İngilizce becerilerini geliştirmeye yönelik derslerin yanı sıra özellikle uluslararası şirketlerde çalışanlar gibi daha yoğun İngilizce kullanımına ihtiyaç duyanların konuşma akıcılığı ve telaffuz gelişimine yardımcı içerik sunulur. Minimum 1 hafta süreyle ve haftada 25 ders verilir.
IELTS: IELTS sınavına yönelik tekniklerin ve temel İngilizce becerilerini içeren dersler sunulur. Minimum 1 hafta süreyle ve haftada 20 ders verilir.
Akademik Amaçlar için İngilizce: Lisans, yüksek lisans veya mastır programlarını İngilizce görecek öğrenciler için akademik düzeyde temel İngilizce becerileri ve akıcı konuşma teknikleri verilir. Haftada 20 ders sunulan program 1 hafta ve üzeri süreyle verilir.devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


Avustralya Brisbane Ohc
Avustralya Brisbane Ohc
Avustralya Brisbane Ohc
Avustralya Brisbane Ohc
Avustralya Brisbane Ohc

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim