OHC
OHC Sydney

OHC Sydney Avustralya Dil Okulu

Avustralya / Sydney / Merkez

Sydney, Avustralya’nın başkenti ve dünyanın en turistik şehirlerinden biridir. Sembolik opera binasının da bulunduğu ünlü limanı, canlı sosyal hayatı ve muhteşem doğası Sydney’in güzelliklerinden sadece birkaçıdır.
OHC Sydney , Genel İngilizce, sınav hazırlık kursları gibi programların yanı sıra, öğrencilerine Sydney’in eşsiz güzellikteki plajlarının keyfini çıkarmayı da içeren aktif bir sosyal aktivite programı sunar.
Okulun Konumu: Ödüllü restoranların ve birçok ünlü mağazanın bulunduğu şehrin tam kalbinde, toplu taşımaya, sahile ve tüm sosyal etkinliklere sadece birkaç dakika yürüme mesafesindedir.
Konaklama: Aile yanı konaklama seçeneği mevcuttur. Talep halinde yurt seçenekleri de sunulur.
Okulun Donanımı: 100-150 öğrenci kapasitesi, modern ekipmanlı 10 derslik, bir büyük amfi, kütüphane, özel çalışma alanı, multimedya yazılımlı materyal, kafeterya, ücretsiz Wi-fi erişimli bilgisayar laboratuvarı, öğrenci salonu.
Sunulan Programlar:
Genel İngilizce:
Dinleme, konuşma, okuma ve yazma gibi temel İngilizce becerilerini geliştirmeye yönelik dersler verilir. Minimum 1 hafta süreyle ve haftada 20 ders verilir.“Akşam” seçeneği de mevcuttur.
Genel İngilizce Plus: Temel İngilizce becerilerini geliştirmeye yönelik derslerin yanı sıra özellikle uluslararası şirketlerde çalışanlar gibi daha yoğun İngilizce kullanımına ihtiyaç duyanların konuşma akıcılığı ve telaffuz gelişimine yardımcı içerik sunulur. Minimum 1 hafta süreyle ve haftada 25 ders verilir.
IELTS Sınav Hazırlığı: IELTS sınavına yönelik tekniklerin ve temel İngilizce becerilerini içeren dersler sunulur. Minimum 1 hafta süreyle ve haftada 20 ders verilir.
Akademik Amaçlar için İngilizce: Lisans, yüksek lisans veya master programlarını İngilizce görecek öğrenciler için akademik düzeyde temel İngilizce becerileri ve akıcı konuşma teknikleri verilir. Haftada 20 ders sunulan program 1 hafta ve üzeri süreyle verilir.devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


Avustralya Sydney Ohc
Avustralya Sydney Ohc
Avustralya Sydney Ohc

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim