Yurtdışında İngilizce Eğitimi

Eğitim hayatı sürecinde kişinin kendisini geliştirmesi için yurt dışı önemli bir fırsat doğurmakta ve bu konuda bireyin kendi imkanları ile yardım alabileceği kurum arasında farklılıklar oluşmaktadır. Yurtdışında İngilizce eğitimi almak isteyen kişiler için alternatif bir çok programı bulunan aracı firmalar ile bağlantıya geçebilmek mümkün olabilir. Bireylerin hayatlarındaki dönüm noktalarından biri olarak kabul edilen yurtdışı eğitim paketleri firmalar tarafından çeşitlendirilmiştir.

Yurtdışı İngilizce Eğitim Şehirleri

Yurtdışına çıkarak İngilizce eğitimini almak isteyen kişiler için seçilebilecek bir çok ülke, şehir ve farklı okullar bulunmaktadır. Aracı firmalar tarafından belirlenmiş olan rotalarda Amerika, İngiltere, Kanada, Avustralya, İrlanda, Malta, İtalya, Almanya, İspanya, Fransa, Güney Afrika, Yeni Zelanda, İsviçre, Japonya, Rusya, Kuzey İrlanda, Hindistan ve Singapur olmak üzere bu ülkelerde yer alan pek çok farklı şehir ve okul ile eğitim alabilmek mümkün olur.

Yurtdışı Eğitim Programları

İngilizce eğitimi için seçilebilecek olan programlar içerisinde; dil okulu, yaz okulu, üniversite, master, lise, mesleki İngilizce gibi alternatif seçenekler yer alır. Aracı eğitim şirketinin iletişim bilgileri kullanılarak firma ile iletişime geçilebilir ve İngilizce eğitimi hakkında geniş bir bilgi alınabilir. Firmaya ulaşım sağlayabilmek ve bilgi alabilmek için aracı kurumun web sitesi ziyaret edilebilir. Yurt dışına öğrenci yollama ve orada dil eğitimi alabilmelerini sağlama adına aracı firmalar geniş bir çalışma gerçekleştirmektedir.

Yazar
9
Ezgi Erdoğan
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
İlk defa pasaport çıkarmak isteyenler veya pasaportunu yenilemek isteyenler Nüfus ve Vatandaşlık ...
İngiltere eğitim bakımdan dünyanın en iyi ülkelerinden biridir ve çok kaliteli eğitim ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Copyright © 1994 - 2020 Karya International Yurtdışı Eğitim