Almanya'da Dil Eğitimi

Almanya’da Dil Eğitimi

Almanya, Avrupa’nın en büyük sanayisine sahip ülke olması ile birlikte ekonomik anlamda da Avrupa’nın en büyük ekonomileri arasındadır. Dünya’da ise Almanya ekonomik büyüklük anlamında ilk 20 ülkesi arasındadır. Son yıllarda Yurtdışı eğitim seçenekleri arasında Türk öğrencilerin en çok tercih ettiği ülkeler arasında Almanya yer almaktadır. Türk öğrencilerin tercih etmelerinde ki bir diğer önemli neden ise Almanya’da yaşan Türk nüfusunun çok olmasıdır. İlk etapta bunu neden sizler için dil öğrenmek için olumsuz bir etki yapacağı gibi düşünülse de Türk öğrenciler Almanya’ya gittiklerinde kendilerini daha rahat ve daha güvende hissetmektedirler. Almanya sanayisi ve ekonomisi ile iş fırsatları bakımından oldukça fazla fırsat sunmaktadır. Durum bu haldeyken Almanca, Avrupa’da en çok konuşulan 2. Dil konumundadır. Almanca öğrenmek iş dünyasında kariyer hedefleriniz için oldukça büyük avantaj sağlayacaktır. Eğer Almanya’da lisans ya da yüksek lisans eğitimi almak isterseniz Almanca elbette sizler için bir zorunluluk haline gelmektedir. Hem akademik eğitim için hem de kariyer planlarınız için Almaca öğrenmek istiyorsanız, sizin için en doğru tercih elbette Almanya Dil Okullarıdil eğitimi almak olacaktır. Çünkü Almancayı hayatın her alanında yaşayarak, konuşarak öğrenirseniz; kelimelerin doğru telaffuzlarını, kullanış biçimlerini en doğru şekilde öğrenebilirsiniz. Kaldığınız süre boyunca Almanca seviyenizi mükemmel bir noktaya getirebilme fırsatını yakalayacaksınız.

Almanya’da resmi Almanca dil okulları Berlin, Münih, Duesseldorf, Dortmund gibi büyük şehirlerde bulunmaktadır. Almanya’da dil okulu maliyetleri aylık olarak ortalama 500 ile 900 Euro arasında değişen fiyatlarla bulabilmek mümkündür. Dil eğitimi alırken yurt konaklaması seçeneği mevcuttur. Almanya’da yaşamak ya da kariyer hedefleri için akademik bir eğitim almak isteyen öğrenciler için en doğru tercih AlmanyaDil Okullarıdır.

Yazar
1
Ayça Topal
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Ielts Nedir? Ielts Sınavı, 2 yıl geçerliliği olan uluslararası 10.000’den fazla ...
İngilizce veya her hangi bir yabancı dil öğrenmek insan hayatında çok daha fazla olanağı önüne ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim