Yurtdışında Hukuk

Yurtdışında hukuk okumak isteyenler için kaliteli ve saygın üniversiteler barındıran Amerika, İngiltere ve Kanada gibi ülkeler bulunmaktadır. Ancak, her ülkenin kendisine özgü eğitim sistemi olduğu gibi akademik takvimi, girilmesi zorunlu olan sınavları ve farklı eğitim süreleri bulunmaktadır. Yurtdışında hukuk okumak isteyen ancak ne yapacağını bilmeyen adaylar, Karya Yurtdışı Eğitim'e başvurdukları takdirde kendilerine sunulan yurtdışı okullar arasından en iyi tercihi yapma şansına erişirler.

LAL- Hukuk İngilizcesi

Okul, 1994 yılında Cape Town'da kurulmuştur. Öğrenciler, yurtlarda ve aile yanında konaklama şansına sahiptirler. Bu program; hukuk alanında lisans ve yüksek lisans eğitimi almak isteyen öğrencilere ve hukuk alanında çalışanlara gerekli iletişim ve terminoloji becerilerini kazandırmayı hedefler. Programın bitiminde öğrencilerin İngilizce hukuk terimlerini etkin bir biçimde kullanması hedeflenir.

International House- Hukuk İtalyancası

IH Roma, genel İtalyanca dersleri ve mesleki İtalyanca dersleri vermektedir. Program; Hukuk İtalyancası üzerine kuruludur. İtalyan hukuk sistemine ait temel noktalar öğretilmek istenir. Anayasa hukuku, medeni hukuk ve ceza hukuku ana konuları oluşturmaktadır.

LAL- Genel İngilizce ve Hukuk İngilizcesi

Okul, Londra'da yer almaktadır. Hukuk öğrencileri ve çalışanlarına terminoloji ve iletişim bilgilerini kazandırmayı hedefler. Bu programda; şirket hukuku başta olmak üzere rekabet hukuku, şirket birleşmesi ve devri, insan hakları ve fikri haklar gibi konular yer almaktadır. Derslerde orjinal hukuk dökümanları ve vaka incelemeleri yapılır. Programın bitiminde öğrencilerin İngilizce temel hukuk terimlerine hakim olması beklenir.

The Oxford English Centre

Haftada 20 ders Genel İngilizce, 10 ders Hukuk İngilizcesi verilmektedir.

Cambridge Law Studio

Okulda üç farklı program sunulmaktadır. Hukuk İngilizcesi Plus, Yoğun Hukuk İngilizcesi, ve Ticari Sözleşmelerin İngilizce Taslağının Oluşturulması olarak üç farklı kurs seçeneği yer almaktadır.

Yazar
8
Mete Akkoyunlu
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Yurt dışı eğitim fırsatlarında öğrencilere büyük kolaylık sağlayan eğitimden, konaklamaya ...
Dünyanın en yaşanabilir, suç oranı düşük ve güvenli bir ülke ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim