Ankara Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Pek çok kişi hayatının bir döneminde yurtdışında eğitim alma fikrine girer. Kimileri alınan eğitimi geliştirmek, kimileri sıfırdan eğitim almak, kimileri ise sadece dil eğitimi almak için yurtdışına çıkar. Yurtdışında eğitim almak gerçekten sizlere pek çok konuda yardımcı olabilir. Ama yurtdışında eğitim almak için bazı konularda bilgi sahibi ve tecrübe sahibi olmak gerekli. Çünkü bilinmeyen bir ülkeye herhangi bir ön hazırlık olmadan gidip eğitim almak sonucu hüsran olan bir tecrübe olarak geri dönüş verebilir. Bu sebeple yurtdışında eğitim almak isteyenler bu konuda tecrübe araştırmaya sahip birilerinin rehberliğine başvurmalıdır. Bu konuda sizlerin karşısına yardımcı olarak tabi ki yurtdışı eğitim danışmanlıkları çıkmaktadır. Çevrenizde bir yerlerde ya da sanal ortamda bir reklamda karşınıza çıkan yurtdışı eğitim danışmanlığı asalında çok önemli bir kurumdur. Yurtdışında lise, üniversite veya yüksek eğitim almak isteyen ya da dil konusunda kendisini geliştirmek isteyen herkese merak ettikleri tüm konular hakkında yardımcı olan kurumlara yurtdışı eğitim danışmanlığı denilmektedir.

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hakkında Genel Bilgi

Yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışında eğitim almak isteyenlerin en büyük yardımcısı olan kurumlardır. Yurtdışında eğitim için ilk önce hangi bölüm hangi ülkede okunmalı bu konuda bilgi sahibi olmak gerekli. Bunun dışında o ülkenin pasaport ve vize şartları da eğitim almak isteyen kişinin araştırması gereken temel konular arasındadır. Ayrıca eğitim alınmak istenen ülkenin yaşam koşuları maddi gider durumları ve daha birçok konuda da bilgi edinmeden yurtdışında eğitim almaya başlanmaması gerekli. İşte bahsettiğimiz tüm soru ve sorsunlar için sizlere en büyük yardım yurtdışı eğitim danışmanlıkları tarafından sağlanmaktadır. Yurtdışı eğitim danışmanlığı yapan kurumlar sizlere tavsiye dilen ülke ve okullar hakkında donanımlı bilgi ve tecrübeye sahip kurumlar olmalı. Ankara Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak sizlere ihtiyacınız olan ve olacak olan her konuda yardımcı olacak bir ekip ve tecrübeye sahibiz. Yurtdışına çıkmadan önce ve eğitim hayatınız boyunca pek çok konuda bilgi ve tecrübemiz ile sizlerin yanında olacağız.

Yurtdışında Eğitim İçin Hangi Bölümler Tercih Edilmeli?

Yurtdışında eğitim için akla gelen ilk tercih dil eğitimi olsa da pek çok bölümde de yurtdışında eğitim almak mümkün aslında. Özellikle sağlık alanında yurtdışı tercihi yapan pek çok kimse var. Çünkü sağlık alanı daha gelişmiş ve farklı teknikler ile başarı oranı oldukça yükselen bir bölümdür. Sağlık konusunda yurtdışında eğitim almak tercih edilebilir. Ayrıca teknik başarı ve imkânların katkısının büyük olduğu mimarlık ve mühendislik gibi bölümlerde de yurtdışında eğitim alma tercihi yapan pek çok kimse var. Bunun dışsında daha birçok bölüm için yurtdışında eğitim almayı tercih eden kişiler var. Bu konuda en önemli kural hangi ülke hangi bölümde daha başarılı ve kaliteli bir eğitime sahip bunun öğrenilmesidir. Ayrıca o ülkenin eğitim şartları ve diploma geçerlilikleri de iyice araştırılması gereken konuların başında gelmektedir. Kişisel olarak bu konuları doğru araştırmak zor olacağı için mutlaka bir yurtdışı eğitim danışmanlığı kurumu ile irtibata geçilmelidir.

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Kurumları Nasıl Çalışır?

Yurtdışı eğitim danışmanlığı kurumları sizlerin eğitim alma istediği ülkenin he şart hakkında sizler bilgi veriri. Ayrıca o ülkedeki yaşam şartları ve daha pek çok konuda sizlere yardımcı olur. Gerek yurtdışı eğitimine başlamadan gerek ise eğitim sırasında Ankara Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak tüm tecrübe bilgi birikimimiz ile sizlerin en büyük ve güvenilir yardımcısı olacağız.

Yazar
4
Ayça Topal
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
İrlanda’da Dil Okulları Son yıllarda İrlanda dil eğitimi için oldukça ...
Türkiye’ye yakın coğrafyası, Avrupa Birliği ülkesi olması ve resmi dilinin İngilizce ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Copyright © 1994 - 2020 Karya International Yurtdışı Eğitim