YurtDışı Eğitim İzmir

Yurt dışı eğitim olanakları, oldukça geniş. Bu nedenle hangi alana nasıl başvuru yapacağınızı bilemeyebilir; sizin için en uygun programı saptayamayabilirsiniz. Bu durumlarda, bir aracı eğitim kurumundan, danışmanlık hizmeti almak mantıklı olacaktır. Karya Yurt Dışı Eğitim firması ise, sizlere sunduğu geniş dil okulu ve üniversite skalası, eğitim dışı olanakları ve uygun fiyatlarıyla bu sorularınıza en doğru yanıtı almanızı sağlayacaktır. İzmir şehri kapsamında destek almak isteyen kişiler için Alsancak sınırları içerisinde hizmet vermektedir. Aynı zamanda web sitesi üzerinden de genel bir bilgi edinebilirsiniz.

Yurtdışı Eğitim İzmir: Karya


Alacağınız danışmanlık hizmeti kapsamında, dil okulları, sertifika programları, iş ve mesleki dil eğitimi, lise, lisans ve master düzeyinde eğitim, yaz okulları, akademik eğitim gibi opsiyonlar bulunmaktadır. Her eğitim türü için farklı dil programları ve ülke/ şehirler bulunmaktadır. İstediğiniz ülke tercihi ya da eğitim türüne göre firma sizin için olası bir plan oluşturacaktır. Aynı zamanda vize işlemleri, seyahat planlaması, eğitime kayıt ve başvuru aşaması gibi birçok öncelikli konuda da danışmanlık sağlamaktadır. Özellikle lise, lisans ve lisansüstü başvurularda eğitim kurumunun şartlarına uygun şekilde bir başvuru oluşturmak önemlidir.

YurtDışı Eğitim İzmir

Yurtdışı Eğitim İzmir: Olanak ve Eğitim Programları


Eğitim programları ve süreleri, tercih ettiğiniz eğitim kategorisine göre şekillenecektir. Dil okullarında bu süre 1 hafta ile 6 ay arasında ortalama şekilde değişmektedir. Lisans ve lisansüstü eğitimde ise 2 ile 4 yıl arasında değişiyor. Dil eğitimi için; iş ve mesleki dil eğitimi, temel ve standart dil eğitimi, sertifika eğitimleri, yaş gruplarına göre farklı eğitim kursları, dönemlik dil eğitimleri, uluslararası dil sınavlarına yönelik eğitimler gibi farklı seçenekler bulunmaktadır. İngilizce, İtalyanca, İspanyolca, Almanca gibi birçok popüler dil için eğitim alabiliyorsunuz. Eğitim programlarının fiyatları; konaklama, vize işlemleri, ek atölyeler gibi paket türlerine, okulun fiziki özelliklerine ve eğitim şartlarına, program süresi ve türüne göre şekillenmektedir. Karya Eğitim, sizlere en doğru şekilde bilgilendirme yaparak doğru bir planlama yapmanızı sağlayacaktır.

Ofisimiz

İZMİR
YURTDIŞI EĞİTİM

Kıbrıs Şehitleri Cad. No:30/1

Alsancak - İzmir

0 (232) 465 16 00

İzmir Adres Tarifi

Detaylı bilgi için bize ulaşın
Yazar
7
Cansu Akkaya
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Pek çok kişi son yıllarda İngilizce öğrenmek için kurslara servet ödüyor ...
Gelişen teknolojiyle birlikte sağlık sektörünün gelişiminin ayak uydurulamayacak kadar ...

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim