BCN
BCN Barcelona

BCN Barcelona İspanya Dil Okulu

İspanya / Barcelona / Merkez

Barselona, İspanya’nın en büyük ikinci şehridir ve ülkenin futbol ligi La Liga’da 1. Sırada olan futbol takımı FC Barcelona ile ünlüdür. Katalonya özerk bölgesinin merkezi olan şehir, aynı zamanda Akdeniz’deki önemli liman şehirlerinden biridir. Refah yaşam düzeyi, Akdeniz iklimi, eşsiz mimaride yapıları, müzeleri ve doğal güzellikleriyle oldukça turistik olan Barselona, İspanyolca öğrenmek isteyen öğrenciler için de cazip bir seçenektir. Sagrada Familia, Park Guell gibi sembolik bir çok merkeze sahip şehirde özellikle yaz aylarında deniz kıyısında olmanın keyfini çıkarmak mümkündür.
BCN: 1995 yılında kurulmuş butik bir okuldur. Mayorka’da da şubesi olan okul, 7 farklı lisanda eğitim verir ve her yıl 3000 öğrenciye hizmet verebilmektedir. Merkezi lokasyonu, sıcakkanlı kadrosuyla öğrencilerin Barselona’daki ilk tercihlerinden olan BCN dil okulu Türk öğrenci yoğunluğunun az olduğu bir okuldur. Esnek başlama tarihleri mevcuttur. Barselona’da minimum yaş 16 iken Mayorka’da 14 yaşa kadar öğrencilere eğitim verilebilmektedir.
Okulun Konumu: Canlı ve popüler “Barrio de Gràçia” da konumlanmıştır.
Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama sunulur.
Okulun Donanımı: Modern ferah 12 derslik, maksimum 10 ortalama 7 kişilik sınıflar, 500 kişilik kapasite, öğrenme merkezi, kütüphane, atıştırmalık ve içecekler.
Sunulan Programlar: Yarı Yoğun İspanyolca (15), Genel İspanyolca (20), Yoğun İspanyolca (25).devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


Ispanya Barcelona Bcn
Ispanya Barcelona Bcn
Ispanya Barcelona Bcn
Ispanya Barcelona Bcn
Ispanya Barcelona Bcn
Ispanya Barcelona Bcn
Ispanya Barcelona Bcn
Ispanya Barcelona Bcn
Ispanya Barcelona Bcn

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim