International House Madrid

International House Madrid İspanya Dil Okulu

İspanya / Madrid / Merkez

Madrid; İspanya’nın başkentidir. 60 müzesi ve yıl boyu süren etkinlikleriyle sanat ve kültürün de merkezlerinden biridir. Dünyaca ünlü futbol takımları, tarihi binaları modern çizgilerle uyumlu bir şekilde birleştiren muhteşem mimarisi ve canlı sosyal hayatı öğrenciler için her zaman gözde bir seçenek olmasını sağlamıştır.
IH Madrid: 1981’den bu yana hizmet veren okulun 7 şubesi vardır. İspanyolca, İngilizce, Fransızca ve Almanca dil kursları ile İspanyolca ve İngilizce öğretmenlerine yönelik programlar sunulur. DELE sınav hazırlık kursu, gezi temalı kurslar ve 18 yaş altı öğrenciler için yaz okulları da okulun sunduğu diğer programlardır.
Konum: Okulun 7 şubesi de şehrin merkezinde, toplu taşımaya yakın olarak konumlanmıştır.
Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri sunulur.
Okulun donanımı: Maksimum 12 kişilik, 96 ses yalıtımlı klimalı ve modern derslik, ücretsiz internet erişimi.
Sunulan programlar: Her ders 55 dakikadır.
Yoğun İspanyolca 20: Minimum 1 hafta ve haftada 20 ders alınır.
Yoğun İspanyolca 30: Minimum 1 hafta ve haftada 30 ders alınır. Öğleden sonraları Madrid’i tanımaya yönelik içerikte kültürel ve İspanyolca etkinlikleri sunulur.
Yoğun İspanyolca 20+5: Minimum 1 hafta ve haftada 20 ders İspanyolca grup dersi ve 5 özel ders alınır.
İş İspanyolcası: 2 veya 4 haftalık bu programda haftada 25 ders iş İspanyolcası alınır.
İspanyolca ve gezi: Haftada 15 ders sunulan bu programın süresi talebe göre düzenlenebilir. Yoğun İspanyolca programları ile de birleştirilebilen bu kursta öğleden önceleri İspanyolca pekiştirici dersler alınırken öğleden sonraları da gezi ve aktivitelerle bolca pratik yapma şansı yakalanır.
50+ Yaş için İspanyol Dili ve Kültürü : 50 yaş ve üzerine yönelik bu programda katılımcılara İspanyolca becerilerini geliştirirken İspanyol kültürünü de yakından tanımalarını sağlayacak, sanat, yemek kursları, şarap tadımı gibi etkinlikler içeren bir sosyal program sunulur.
DELE Hazırlığı: 4 hafta süreyle haftada 30 ders alınır.
Yaz okulu programı: Haziran ve Ağustosa aylarında gerçekleşir ve 13-17 yaşa arası gençlere yöneliktir. Haftada 20 ders İspanyolca sunulan paket program ücretine konaklama, aktivite ve transferler ile kurs materyali dahildir.devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


Ispanya Madrid International House
Ispanya Madrid International House
Ispanya Madrid International House
Ispanya Madrid International House
Ispanya Madrid International House

International House İspanya Tanıtım Videosu


Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim