CLLC Ottawa Kanada Dil Okulu

Kanada / Ottawa / Merkez

Ottawa: Kanada’nın başkenti ve en büyük dördüncü şehri olan Ottawa Rideau kanalı, Kanada Ulusal Galerisi, Kanada Doğa müzesi gibi pek çok görmeye değer doğal güzelliklere ve canlı bir sosyal yaşama sahiptir. Her yıl İngilizce öğrenmek veya akademik eğitim için dünyanın farklı yerlerinden gelen binlerce öğrenci Ottawa’yı tercih eder.
CLLC Ottawa; 2005’te kurulan CLLC, uzman kadrosu ve sıcak ortamıyla kısa sürede uluslararası başarıya ulaşmıştır. CLLC Ottawa’da İngilizce kurslarının yanı sıra öğrenciler Montreal ve Quebec gezileri, Rideau Kanalı’nda paten kayma gibi eğlenceli aktiviteler de sunulur.
Okulun konumu: Şehrin batısındaki Lttle Italy’de Preston cadesinde merkezi konumdadır. Birçok market, restoran ve kafelere yakın olan okul Montreal’e araçla 2 saat mesafededir.
Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri sunulur. Okul özellikle aile yanı konaklamada işbirliği yaptığı aileleri özenle seçer.
Donanım: 10 modern derslik, ortalama 12 kişilik sınıflar, öğrenci salonu, bilgisayarlar ve iPadler, ücretsiz wi-fi erişimi, beyaz tahta, içecek otomatı, kantin.
S unulan programlar: Genel İngilizce, Yarı-Yoğun İngilizce, Yoğun İngilizce, IELTS, İş İngilizcesi, University Pathway, Seçmeli kurslar.devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


Kanada Ottawa Cllc
Kanada Ottawa Cllc
Kanada Ottawa Cllc
Kanada Ottawa Cllc
Kanada Ottawa Cllc
Kanada Ottawa Cllc

CLLC Kanada Tanıtım Videosu


Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim