Sunulan Programlar:

Enfocamp Marbella Centro Yaz Okulu - Enfocamp

Yaz Okulu/14-18 Yaş

İspanya / Marbella Centro / Merkez

Yabancı dilin bir gereklilik olduğu günümüzde, sadece bir yabancı dil bilmek yetersiz kalırken, öğrencilerimiz artık ikinci hatta üçüncü yabancı dil öğrenme fırsatı yakalamaktadırlar. İspanya’nın en önde gelen eğitim kurumlarından Ideal Education Group’un küçük yaş grupları için sunduğu Enfocamp, öğrencilerimize İspanya’nın en güzel bölgelerinde, tam donanımlı okullarda, İspanyol öğrencilerle bir arada, İspanyolcalarını geliştirme imkanı sunmaktadır. Merkezler: Barcelona, Malaga, Madrid, Marbella, Salamanca, Valencia.
İspanya’nın en güzel şehirlerinde, hem dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen öğrenciler, hem de %60 oranında İspanyol öğrencilerle bir arada, hem İspanyolca hem de İngilizce pratik yapma imkanı sunar. İspanyol öğrenciler aynı kampta İngilizce eğitimi alırken, uluslararası öğrenciler de isteğe bağlı olarak İspanyolca veya İngilizce eğitim alma imkanına sahiptirler. Tüm bu öğrenciler, aktivite ve gezilerde bir araya gelip kaynaşma şansına sahip olmaktadırlar.
Konaklama: Seçilen merkeze göre yaş aralığı ve konaklama türü değişmektedir. Tüm merkezlerde hem yurt hem de İspanyol aile yanında konaklama seçenekleri sunulmaktadır. Konaklama tam pansiyondur. Günde 4 öğün Yemek verilir. Öğrencilere bol ve çeşitli açık büfe yemek imkanı sunulur.
Aktivite ve Geziler: Bireysel ve takım sporları, yüzme, futbol, voleybol, basketbol, hentbol, okçuluk, bowling, aerobik, tırmanış, hazine avı, kamp oyunları ve yarışmalar, yetenek ve kostüm showları, ülke gecesi, tiyatro, sinema gecesi, kamp diskosu, her merkezde bulunduğu lokasyona göre 2 haftalık kalış periyotları için 2 yarım ve bir tam günlük gezi düzenlemektedir. Bazı merkezlerde ek ücrete tabi Arsenal futbol kampı, binicilik, yüzme, golf, tenis, yelken, Youtube ve yaratıcılık, sosyal medya ve IT programları da mevcuttur.
Kamp süresince düzenlenen tüm aktivite ve geziler, ulaşım ücretleri, gerekiyorsa giriş ücretleri ve biniş kartları ücrete dahildir. Öğrencilerden ekstra ücret talep edilemez. Barcelona, Madrid, Malaga, Marbella, Salamanca ve Valencia’da aile kampı programı bulunmaktadır.
Program Tarihleri: 30 Haziran-27 Temmuz 2019.
Haftalık Ders: 20 Ders Standart İspanyolca / İngilizce
Katılım Yaşı: 5 – 17.devamını göster Devamını Göster

Enfocamp Marbella Centro
Enfocamp Marbella Centro
Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim