FU Academy of Languages
FU Academy of Languages Berlin

FU Academy of Languages Berlin Almanya Dil Okulu

Almanya / Berlin / Merkez

Berlin: Tarihi dokusu ile Berlin, Almanya’ nın başkenti ve en büyük şehridir. Çok kültürlü yapısı, çok sayıda konser ve tiyatro salonu, opera binaları, müze ve sanat galerileri ile tam bir kültür merkezidir. Aynı zamanda hareketli ve eğlenceli sosyal hayatı ve dünyanın en yeşil şehirlerinden birisi olan Berlin, her zevke uygun sosyal ve kültürel pek çok aktivite imkanları sunmaktadır. Başkent olmasına rağmen çok kalabalık değildir ve ulaşım oldukça rahattır. Tüm dünya mutfaklarından restoranlar bulmak mümkündür.
F+U Academy of Languages Berlin; Uzun yıllara dayanan tecrübesi ile Almanya’ nın en büyük dil okulları arasında yer almaktadır ve Avrupa’ nın en büyük TestDaf sınav merkezidir. Almanca seviyelerini geliştirmek isteyen uluslararası öğrenciler, yabancı dillerini geliştirmek isteyen Almanlar ile aynı ortamda eğitim alabilmektedirler.
Okulun konumu:
Şehir merkezinde yer almaktadır ve Berlin’in cazibe noktalarına da toplu taşımayla kolaylıkla ulaşılabilir konumdadır.
Konaklama: Aile yanı, paylaşımlı daire ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.
Donanım: Tarihi bir binada modern donanımlı sınıflar, bilgisayar alanları, otomatlar, dinlenme alanı, kütüphane, bahçe alanı.
Sunulan programlar: Temel Almanca, TestDaf Hazırlığı, Almanca dersi ile birlikte farklı modül programları da alınabilmektedir.devamını göster Devamını Göster

 FU Academy of Languages Almanya Berlin Merkez
 FU Academy of Languages Almanya Berlin Merkez

Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim