HUMBOLDT

HUMBOLDT Berlin-Mitte Almanya Dil Okulu

Almanya / Berlin-Mitte / Merkez

B erlin-Mitte: Berlin, 3,5 milyonluk nüfusuyla Almanya’nın başkenti ve en büyük şehri olup prestijli birçok üniversite, kolej ve araştırma enstitüsüne de ev sahipliği yapar. Berlin aynı zamanda ülkenin en önemli siyaset, ekonomi ve kültür merkezidir. Bu nedenle, Almanca öğrenmek ve Alman kültür ve sanatını yakından tanımak isteyen dünyanın dört bir yanından öğrencilerin ilk tercihlerindendir. Dünyaca ünlü müzeleri, farklı zevklere hitap eden konser ve tiyatro gibi çok çeşitli kültür-sanat etkinlikleri, sinema, eğlence mekanları, alışveriş için bir çok seçenek ve doğal vahaları ile canlı bir sosyal yaşama sahiptir. Mitte ise, Berlin’in merkezindeki en önemli turistik semtidir. Üniversite ve müzelerin çoğu bu semttedir.
Humboldt Institut, Haziran 2014’ten bu yana faaliyet gösteren 18 yaş üstü yetişkinler ve 9-17 yaş arası genç öğrencilere dil okulu ve yaz okulu programları sunmaktadır.
Okulun konumu: Şehrin merkezindeki konumuyla okul toplu taşımaya da oldukça yakındır.
Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.
Donanım: Ortalama 10 kişilik sınıflar, modern derslikleri, lisan laboratuvarı, ferah ortak alan, konforlu öğrenci odaları, panoramik Berlin manzaralı çatı terası, özel aracıyla gelen öğrenciler için garaj.
Sunulan programlar: Pazartesi-Cuma arası, A1-C2 seviyelerine yönelik haftada 30 ders yoğun Almanca dersi verilir. Dersler, okuma, dinleme, konuşma, yazma ve dilbilgisi bantlarında verilir. Her ders 45 dakikadır. Program ücretine dahil olan sosyal aktivite programı sinema geceleri, barbekü, yüzme, tenis, dağcılık, basketbol, bilardo, galeri, müze, tiyatro, konser, hayvanat bahçesi ve her Cumartesi düzenlenen tam günlük gezilerden oluşur. Bu geziler Potsdam, Dresden, Leipzig ve Baltık Denizi gibi şehirlere olabilir. Giriş ücretleri hariçtir. Tüm aktiviteler kurslardan sonra gerçekleştirilir. Program seçenekleri şöyledir:
18 Yaş ve üzeri Intensive 30-Kampüs içi Tam pansiyon konaklamalı PAKET: Paket ücretine dahil olanlar: Haftada 30 ders yoğun Almanca dersi, materyal, yarım pansiyon konaklama, günlük aktivite programı, haftasonu gezileri ve kurs sertifikası. Tarihler: 3-10-24 Ocak, 7-14-28 Şubat, 14-21-28 Mart, 4-18-25 Nisan, 9-16-23 Mayıs, 6-13-20-27 Haziran 2021.
18 Yaş ve üzeri Intensive 30-Aile yanı Yarım pansiyon konaklamalı PAKET: Paket ücretine dahil olanlar: Haftada 30 ders yoğun Almanca dersi, materyal, yarım pansiyon konaklama, günlük aktivite programı, haftasonu gezileri ve kurs sertifikası. Tarihler: 4-11-18-25 Temmuz, 1-8-15-22 Ağustos, 5-12-26 Eylül, 10-17-31 Ekim, 14-28 Kasım, 5-19-26 Aralık 2021.
18 Yaş ve üzeri Intensive 30-Konaklamasız sadece kurs programı: Program ücretine dahil olanlar: Kurs, materyal, kurs sertifikası. Tarihler: 2-9-23 Ocak, 6-13-27 Şubat, 13-20 Mart 2022.devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


Almanya Berlin Mitte Humboldt
Almanya Berlin Mitte Humboldt
Almanya Berlin Mitte Humboldt
Almanya Berlin Mitte Humboldt
Almanya Berlin Mitte Humboldt
Almanya Berlin Mitte Humboldt
Almanya Berlin Mitte Humboldt
Almanya Berlin Mitte Humboldt
Almanya Berlin Mitte Humboldt
Almanya Berlin Mitte Humboldt

 HUMBOLDT Almanya Berlin-Mitte Merkez
 HUMBOLDT Almanya Berlin-Mitte Merkez
Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim