Glasgow School of English
Glasgow School of English Glasgow

Glasgow School of English Glasgow İngiltere Dil Okulu

İngiltere / Glasgow / Merkez

Glasgow, İskoçya’nın en büyük ve en canlı şehridir. İngilizcenin anadili olması, üç üniversitesi, canlı sosyal yaşamı ve doğal güzellikleri ile yabancı öğrencilerin ilk seçenekleri arasında yer alır.
GSE Glasgow: Glasgow School of English, 1997’de kurulmuş, sıcak ortamı ve kaliteli eğitimiyle butik bir dil okuludur. 2010’da Global School of English adıyla açılan Edinburgh şubesinde Genel İngilizce kursları, IELTS Sınav hazırlığı ve üniversite hazırlık gibi farklı alanlarda programlar sunulur.
Okulun konumu: Şehrin tam kalbinde, müzeler, mağazalar ve cafeler, Glasgow Film Theatre, Royal Concert Hall gibi şehrin cazibe merkezlerine sadece 2 dakikalık yürüme mesafesindedir.
Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.
Donanım: Akıllı TV’li 10 ferah derslik, 135 kişilik kapasite, maksimum 16, ortalama 12 kişilik sınıflar, klimalı bina, ücretsiz internet erişimi, konforlu öğrenci salonu, içecek otomatları, kitap-CD-DVD arşivi.
Sunulan programlar: Minimum 1 hafta süreyle verilir.
1.Genel İngilizce: Okuma, yazma, dinleme, konuşma becerilerini geliştirmeye yönelik ders içeriğine sahiptir. Öğleden önce seçeneğinde haftada 15 ders, öğleden sonra seçeneğinde haftada 7,5 ders ve akşamüstü seçeneğinde haftada 15 ders sunulur.
2.İş İngilizcesi: Öğleden sonraları haftada 7,5 ders sunulur.
3.IELTS sınav hazırlığı: Foundation IELTS ve Akademik IELTS olmak üzere 2 çeşittir. Üniversite girişinde gerekli olan IELTS yeterliliğini sağlamak üzere İngilizce becerilerinin geliştirilmesine yöneliktir. Haftada 15 ders sunulur. Foundation IELTS programı, IELTS düzeyi 5.0 ve üzeri, Akademik IELTS programı ise 6.0 ve üzeri olan ve bu skorlarını yükseltmek isteyenler içindir.
4.TıpTerminolojisine Giriş: Haftada 15 ders sunulan bu program 4 hafta sürer. Medikal terimlere odaklı içerik sunulur.devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


İngiltere Glasgow Glasgow School Of English
İngiltere Glasgow Glasgow School Of English
İngiltere Glasgow Glasgow School Of English
İngiltere Glasgow Glasgow School Of English
İngiltere Glasgow Glasgow School Of English

Glasgow School of English İngiltere Tanıtım Videosu


Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim