İngiltere’de Lisans Eğitimi

İngilizce denilince hem eğitim koşulları hem de sosyal yaşam koşulları nedeniyle ilk akla gelen ülkelerden biri İngiltere’dir. Amerika ile beraber bu alanda ön plana çıkan ve uluslararası öğrencilerin sık sık tercih ettiği bir ülkedir. Karya Yurt Dışı Eğitim Kurumları aracılığıyla birbirinden farklı birçok şehrinde hem dil okulu hem de lisans ve lisansüstü düzeyde eğitim alma imkanınız bulunuyor. Üniversite tercih süreci ve eğitimi haricinde konaklama, yolculuk, vize ve sosyal aktiviteler konusunda da Karya eğitim kurumu sizlere yardımcı olmaktadır.

İngiltere’de Lisans Eğitim Başvuruları
Başvurularınızı gerçekleştirmeniz ve kabul almanız için her üniversitenin farklı şartları olsa da, genel olarak sitene bazı koşullar söz konusudur. IELTS yada TOEFL puanı, A level ya da IB diplıoması, lise not göstergesi ve diploması, referans mektubu ve niyet mektubu gibi belgelerinizin tam olması gerekiyor. Karya firması aracılığıyla belgelerinizi tamamlayabilir ve üniversiteye göre değişen ek belgelerinizi kolayca edinebilir, kabul alma oranınızı artırabilirsiniz. Lisans program ücretleri, İngiltere bazında, diğer Malta, Avustralya gibi ülkelere göre biraz daha yüksektir. Başvuru süreçleri Eylül- Ekim dönemlerinde olsa da bazen kış aylarında ara dönemde de kayıt alınabilmektedir.
İngiltere Lisans Eğitim Koşulları
İngiltere’de lisans eğitim süresi değişebiliyor. Genel olarak ortalama süren 3 yıl eğitim süresi, dil eğitimi almak isterseniz 4 seneye uzayabiliyor. Buna göre Karya Eğitim Kurumu’ndan dil okulu başvurusu yapabilir ya da üniversitenin hazırlık programlarına başvuruda bulunabilirsiniz. Firma, eğitim şartlarının haricinde; ülkeye ve şehre uyum sağlama süreci, transfer ve vize süreciniz gibi aşamalarda da sizlere yardımcı olmaktadır. Konaklama için aile yanı daha çok tercih edilse de, yurt, öğrenci apartları ve oteller de kullanılabiliyor.

Yazar
1
Ayça Topal
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Amerika Yüksek Lisans yapmak günümüzün gençlerin en büyük arzusudur. ...
Yurtdışında yaz okulu almak öğrencilerin dil gelişimi için çok yararlı bir durumdur. ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim