İngiltere Dil Okulları Ücretleri

İnsanlar her zaman global dil haline gelmiş olan İngilizceyi öğrenmeye çalışır. İngilizce öğrenmek aslında sanıldığı kadar zor olmasa da dili öğrenmek için en kolay yöntem o ülkede dil eğitimi almaktır.

Dil Öğrenmek için İngiltere

Öncelikle büyük bir oranda insanlar İngilizce öğrenmek için İngiltere'ye gitmektedir. Her ne kadar her ülkede o dil konuşulsa da dilin kökenini taşıyan ve her zaman elit bulunan ülke İngiltere'dir. Ortalama 1100-1500 pound ile bir aylık bir süre içinde siz de dil öğrenimi için İngiltere'ye gidebilirsiniz. İngiltere dil okulları ücreti çok yüksek değildir. Erken tarihlerde yapılan kayıtlarda daha da uyguna kayıt mümkündür.

İstediğiniz Herhangi Bir Dili Çok Ucuza İngiltere'den Alın

Dil okullarının çok fazla olması ve rekabetin artması ile dil okullarının fiyatları dönemlik olarak düşmektedir. Başta İngilizce, Almanca, İspanyolca gibi diller için birçok kişi İngiltere'ye gelmektedir. İş ve ya eğlence için her türü uygun olan dil okulları genel olarak haftada bir gün ders vermektedir. Ders kitapları da kurumlar tarafından karşılanmaktadır. Birçok boş vaktiniz olacağı için İngiltere'yi keşfetmeye birçok vaktiniz olacaktır. Genel olarak haftada 20 saat ders veren kurumlar için ortalama 990-1100 pound arası bir rakam ödeyebilirsiniz. Siz de size en uygun olan dil okulunu internetten bulup kayıt yaptırabilirsiniz. Erken kayıtlarda biraz daha indirimler mevcuttur.

Yazar
8
Mete Akkoyunlu
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Avustralya, yurtdışı eğitim denildiğinde akla gelen ilk ülkelerden birisidir. Türkiye’den ...
Hangi ülkeden olursanız olun, yurtdışında eğitim alma şartlarını taşıdığınız sürece, ...

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim