İngiltere Dil Okulları Ücretleri

İnsanlar her zaman global dil haline gelmiş olan İngilizceyi öğrenmeye çalışır. İngilizce öğrenmek aslında sanıldığı kadar zor olmasa da dili öğrenmek için en kolay yöntem o ülkede dil eğitimi almaktır.

Dil Öğrenmek için İngiltere

Öncelikle büyük bir oranda insanlar İngilizce öğrenmek için İngiltere'ye gitmektedir. Her ne kadar her ülkede o dil konuşulsa da dilin kökenini taşıyan ve her zaman elit bulunan ülke İngiltere'dir. Ortalama 1100-1500 pound ile bir aylık bir süre içinde siz de dil öğrenimi için İngiltere'ye gidebilirsiniz. İngiltere dil okulları ücreti çok yüksek değildir. Erken tarihlerde yapılan kayıtlarda daha da uyguna kayıt mümkündür.

İstediğiniz Herhangi Bir Dili Çok Ucuza İngiltere'den Alın

Dil okullarının çok fazla olması ve rekabetin artması ile dil okullarının fiyatları dönemlik olarak düşmektedir. Başta İngilizce, Almanca, İspanyolca gibi diller için birçok kişi İngiltere'ye gelmektedir. İş ve ya eğlence için her türü uygun olan dil okulları genel olarak haftada bir gün ders vermektedir. Ders kitapları da kurumlar tarafından karşılanmaktadır. Birçok boş vaktiniz olacağı için İngiltere'yi keşfetmeye birçok vaktiniz olacaktır. Genel olarak haftada 20 saat ders veren kurumlar için ortalama 990-1100 pound arası bir rakam ödeyebilirsiniz. Siz de size en uygun olan dil okulunu internetten bulup kayıt yaptırabilirsiniz. Erken kayıtlarda biraz daha indirimler mevcuttur.

Yazar
8
Mete Akkoyunlu
Yurtdışı Eğitim Danışmanı Soru Sor
Bir ülkenin tüm derinliklerine, kültürüne, siyasetine, ekonomisine hâkim ...
İngiltere dil okulları, her yıl dünyanın birçok farklı yerinden insanlar tarafından ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı ingilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde ulaşabilirsiniz.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki ingilizce, mesleki almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle ingilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz.Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı mba, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında yüksek öğrenim program ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Kanada, İngiltere, Amerika lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm prosedürler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim