İtalya Dil Eğitimi

İtalyanca öğrenmek ya da İtalyancasını geliştirmek isteyen kişiler için İtalya dil eğitimi oldukça yoğun ve sıkı eğitim programları sunmaktadır. Standart İtalyancadan aşırı yoğun İtalyanca eğitimine kadar kişiler için uygun olan sürelerde eğitimler verilmektedir. Floransa, Milano, Roma ve Siena gibi İtalya’nın en güzel şehirlerindeki okullarda verilen bu eğitimler ile İtalyancanızı planlarınız ve beklentileriniz doğrultusunda ilerletmeniz mümkündür. Karya International olarak sizlere 20 yılı aşkın bir süredir verdiğimiz yurt dışı eğitim danışmanlığı tecrübesi ile sizler için en uygun olan programın seçiminde yardımcı olmaktayız.

İtalya Dil Eğitim Programları

İtalya dil eğitim programları İtalyancaya sıfırdan başlayanlardan İtalyanca öğretmenlerine kadar çok geniş bir yelpazede düzenlenmektedir. Genel İtalyanca programları okuma, yazma, dinleme ve yazma becerilerine yönelik farklı yoğunluklarda düzenlenen programlardır. Standart, yoğun, süper yoğun şeklinde eğitimler uzayan sürelerde düzenlenmektedir. Yetişkinler için de düzenlenen eğitim programları mevcuttur. Aynı zamanda mesleklere yönelik olarak da İtalyanca eğitimi verilmektedir. Özellikle aşçılık ve sanat tarihi gibi alanlara özel İtalyanca eğitimleri farklı yoğunlukta verilmektedir.

İtalya Dil Okullarında Eğitim

İtalyancaya yeni başlayanlar ya da dilini geliştirmek isteyen kişiler için düzenlenen farklı yoğunluktaki programlar haricinde, İtalyanca öğretmenleri için de ayrıca eğitim programları sunulmaktadır. İtalyanca öğretmenleri için temel eğitim yoğun kursu 2 haftalık bir süreçte haftada 30 ders olacak şekilde verilmektedir. İtalyanca öğretmenleri için dıtals-1 hazırlığı ise 2 hafta boyunca haftada 18 saat olarak düzenlenen bir eğitimdir. Tüm eğitim programları, içerikleri, konaklama imkanları ve vize işlemleri için Karya International olarak sizlere her türlü yardımı ve danışmanlığı vermekteyiz. Özellikle beklenti ve gelecek planlarınıza yönelik olarak en uygun programın seçiminde, programdan maksimum verimi alabilmeniz adına sizlere her türlü yardım ve desteği sunmaktayız.

Yazar
8
Mete Akkoyunlu
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Karya International ile 6 adımda Yurtdışı Eğitim Yurtdışı eğitim almak istiyorsanız, Karya ...
Amerika’da Üniversite Amerika’da Üniversite eğitimi herkes için heyecan ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim