İtalya Dil Eğitimi

İtalyanca öğrenmek ya da İtalyancasını geliştirmek isteyen kişiler için İtalya dil eğitimi oldukça yoğun ve sıkı eğitim programları sunmaktadır. Standart İtalyancadan aşırı yoğun İtalyanca eğitimine kadar kişiler için uygun olan sürelerde eğitimler verilmektedir. Floransa, Milano, Roma ve Siena gibi İtalya’nın en güzel şehirlerindeki okullarda verilen bu eğitimler ile İtalyancanızı planlarınız ve beklentileriniz doğrultusunda ilerletmeniz mümkündür. Karya International olarak sizlere 20 yılı aşkın bir süredir verdiğimiz yurt dışı eğitim danışmanlığı tecrübesi ile sizler için en uygun olan programın seçiminde yardımcı olmaktayız.

İtalya Dil Eğitim Programları

İtalya dil eğitim programları İtalyancaya sıfırdan başlayanlardan İtalyanca öğretmenlerine kadar çok geniş bir yelpazede düzenlenmektedir. Genel İtalyanca programları okuma, yazma, dinleme ve yazma becerilerine yönelik farklı yoğunluklarda düzenlenen programlardır. Standart, yoğun, süper yoğun şeklinde eğitimler uzayan sürelerde düzenlenmektedir. Yetişkinler için de düzenlenen eğitim programları mevcuttur. Aynı zamanda mesleklere yönelik olarak da İtalyanca eğitimi verilmektedir. Özellikle aşçılık ve sanat tarihi gibi alanlara özel İtalyanca eğitimleri farklı yoğunlukta verilmektedir.

İtalya Dil Okullarında Eğitim

İtalyancaya yeni başlayanlar ya da dilini geliştirmek isteyen kişiler için düzenlenen farklı yoğunluktaki programlar haricinde, İtalyanca öğretmenleri için de ayrıca eğitim programları sunulmaktadır. İtalyanca öğretmenleri için temel eğitim yoğun kursu 2 haftalık bir süreçte haftada 30 ders olacak şekilde verilmektedir. İtalyanca öğretmenleri için dıtals-1 hazırlığı ise 2 hafta boyunca haftada 18 saat olarak düzenlenen bir eğitimdir. Tüm eğitim programları, içerikleri, konaklama imkanları ve vize işlemleri için Karya International olarak sizlere her türlü yardımı ve danışmanlığı vermekteyiz. Özellikle beklenti ve gelecek planlarınıza yönelik olarak en uygun programın seçiminde, programdan maksimum verimi alabilmeniz adına sizlere her türlü yardım ve desteği sunmaktayız.

Yazar
8
Mete Akkoyunlu
Yurtdışı Eğitim Danışmanı Soru Sor
Hangi ülkede dil eğitimi almak isterseniz isteyin, en iyi ve en tecrübeli ülke olarak ...
Yurtdışında eğitim almak isterken akıllara gelen ilk sorulardan biri bu programın bize olan toplam ...

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim