Amerika’da Dil Eğitimi Hangi Şehir

Amerika dil eğitimi konusunda İngilizceyi en etkili öğrenme seçeneğini sunan ülke olarak 1.sıradadır. İngilizceyi öğrenmenin en kolay yolu konuşma ile olur. Amerika’da her şehirde ve semtte herkes İngilizce konuşur. İngilizcenin en geçerli aksanı Amerikan İngilizcesi olarak kabul ediliyor. Birçok farklı dil okullarında üst düzey bir dil eğitimi alabilir, aynı zamanda dünyanın en gelişmiş ülkesinde yaşama şansı elde edersiniz. Farklı seçeneklerde konaklama şekillerini tercih ederek hem konaklama hem dil eğitimini almış olursunuz. Amerika’da dil eğitimi almak isteyen kişiler birçok farklı şehre sahip ülkede kararsız kalır. Tüm şehirler dil eğitimi konusunda tecrübeli bir başarı elde etmenize olanak sağlar.

New York Dil Eğitimi

Amerika’nın en kalabalık ve en ihtişamlı şehri olarak anılan New York ‘ta aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Ticaret, finans, moda dünyası, sanat ve kültür, eğlence sektörü gibi birçok alanda ünlü bir şehir olma özelliğini taşıyor. New York yüksek yaşam kalitesi ve giderlerine sahip bir yer olmasından dolayı konaklama ve dil okulları olarak sizlere kaliteli bir eğitim yaşatır. Kısa süreli veya uzun süreli olarak dil eğitimi tercih edebilirsiniz. New York dil okulları ayrıca İngiltere’deki dil okullarına göre çok daha ekonomik bir şehirdir.

San Francisco Dil Eğitimi

Amerika’nın Kaliforniya eyaleti olan San Francisco, körfez bölgesinde kültürel ve finansal merkez olma özelliğini taşıyor. Kaliforniya üniversitesi başta olmak üzere eğitim anlamında birçok alanda eğitimde öncü olan San Francisco’da en başarılı dil okulları bulunuyor. Yaşam koşulları olarak da gayet uygun ve ekonomik olarak tercih edilen San Francisco eyaletinde dil eğitimi alarak geleceğinize en güzel yatırımı yapmış olursunuz. İster yurt konaklamalı, ister aile yanı veya öğrenci evleri gibi birçok seçeneği tercih ederek eğitim alabilirsiniz.

Boston Dil Eğitimi

Massachusetts Şehrinin başkenti olan Boston en büyük şehir olarak ön karşımıza çıkıyor. Birçok başarılı üniversite eğitiminin yaşandığı Boston başarılı bir öğrenci şehri olarak da biliniyor. New York şehrine 4 saat uzaklıkta olan Boston eyaletinde birçok farklı özelliğe sahip donanımlı programlar sunan dil okulları mevcut. Size uygun olan dil okulunu tercih ederek ve yine size uygun konaklama yerlerini tercih ederek dil eğitimi alabilirsiniz.

Los Angelas Dil Eğitimi

Amerika’nın Kaliforniya eyaletinde en yüksek nüfusa sahip olan Los Angeles şehri en çok tercih edilen ve talep gören dil okullarına sahiplik ediyor. New York şehrinden sonra Amerika’nın en kalabalık şehri olarak öne çıkıyor. Eğitim kalitesi ve standartlarının yanında en iyi dil eğitimi veren okullar mevcut. Amerikan film sektörünün en önemli yeri olarak anılır. Amerika’nın üç büyük devlet üniversitesine sahip dil okulunun bulunduğu bir şehir. Keyifli zaman geçirebileceğiniz ve aynı zamanda dil eğitimi alabileceğiniz ekonomik bir bölge olarak öne çıkıyor.

San Diego Dil Eğitimi

Amerika ve Meksika sınırlarında bulunan Güney Kaliforniya ‘da bulunan bir sahil şeridi olarak karşımıza çıkıyor. Kaliforniya’nın 2. Amerika’nın 9. büyük şehri olan San Diego çok popüler bir yerdir. Dil eğitimi alan kişilerin tatil olarak da tercih ettiği ekonomik bir bölge olarak öne çıkıyor. Bir çok başarılı ve donanımlı dil okuluna sahiplik eden San Diego, uzun plajları sayesinde turizm açısından çok önemli bir şehir. Los Angeles eyaletine 2 saat uzaklıkta bir mesafede bulunuyor. Otel konaklama tercihi yaparak hem dil eğitimini almış ve aynı zamanda tatilde yapmış olabileceğiniz bir program seçebilirsiniz.

Yazar
8
Mete Akkoyunlu
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Yurtdışında Okurken Çalışma Fırsatları Yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerin ...
Her öğrencinin hayalinde yurtdışında eğitim görmek vardır ve buna bazen yüksek puanlar ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlköğretimi tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim