Kanada Dil Okulu Çalışma İzni

Kanada, birçok insan tarafından ziyaret edilen bir ülkedir. Bu ülkeye hem eğitim hem iş hem de turistik amaçlı olarak gelen çok sayıda insan vardır. Kanada; huzurlu yaşamı, doğal manzaralı gelişmiş şehirleri, iyi ve kaliteli yaşam şartları ile eğitim için en ideal ülkelerden biridir. Dünyanın en eğitimli ülkelerinden biri olarak ön plana çıkar. Nüfus içinde çok fazla üniversite mezunu insan vardır. Amerika ve İngiltere gibi ülkelere göre daha ekonomik bir ülkeleri. Aynı zamanda ülkedeki suç oranları da çok düşük bir orandadır. Yüksek yaşam standartlarına sahip olan Kanada birçok özelliği ile tercih edilebilecek en iyi ülkelerden biridir. Bu şehirde dünyanın en kaliteli dil okullarının bazılarında eğitim alabilir ve aynı zamanda çalışma iznine de sahip olabilirsiniz.

Kanada Dil Okullarında İngilizce Eğitimi

Kanada, dünyanın eğitim oranı en yüksek olan ülkelerinden biridir ve kaliteli eğitimi ile ön plana çıkar. Bu ülkeye dil eğitimi almak için gelen birçok öğrenci bulunuyor. Kanada'da bulunan dil okullarında İngilizce eğitimi alarak daha iyi seviyede bir yabancı dile sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda sıcakkanlı ve yardımsever Kanada halkı ile günlük hayatta sohbet ederek her an pratik yapma olanağına sahip olabilirsiniz. Kanada pek çok farklı kültürü barındıran bir ülkedir. Dil okullarında farklı kültürden insanlar ile iletişim kurarak konuşma becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Bununla birlikte dil okullarında mesleki İngilizce eğitim programlarına katılarak kendi alanınız ile ilgili daha da uzman olabilirsiniz. Kanada'da bulunan kaliteli dil okulları sayesinde en iyi yabancı dil eğitimlerini alabilir hem günlük yaşamda hem de iş hayatında kullanılan İngilizce'ye ana diliniz gibi hâkim olabilirsiniz.

Kanada'da Eğitim Almak Ve Aynı Zamanda Çalışmak

Kanada, eğitim ve iş bakımından en gelişmiş ülkeler arasında yer alıyor. Bu ülkeye giderek hem dil okullarında hem de üniversite gibi kurumlarda eğitim alabilirsiniz. Bu eğitim sürecinde çalışma izniniz de bulunabiliyor. Dil okullarında eğitim alanların çalışma izni genellikle bulunmaz. Bu ülkede sadece OPUS programı kapsamında dil eğitimi alan kişiler çalışma iznine sahip olur. Bunun dışında dil programlarında eğitim alan kişiler, eğitim süreci boyunca çalışma iznine sahip değildir. Ancak master, doktora ve lisans öğrencisi olarak Kanada'ya gitmeniz halinde hem eğitim alabilir hem de bu süreç boyunca çalışma iznine sahip olabilirsiniz. Kanada'da eğitim alan kişilerin aynı zamanda eğitim sonrasında da çalışma imkânı bulunabilir. Eğitimi tamamladıktan sonra Ko-op programları ile eğitim süresi kadar çalışma iznine de sahip olabilirsiniz. Kanada hem eğitim hem de iş olanakları ile öğrenciler için birçok fırsat sunan bir ülkedir. Karya International olarak sizlere danışmanlık hizmeti veriyoruz ve Kanada'da hem dil okullarında eğitim almanızı hem de lisans, master ve doktora programlarına katılmanızı sağlıyoruz. Aynı zamanda yurtdışı eğitim danışmanlığı yaparak Kanada'da çalışmanızda da rol oynuyoruz.

Kanada'da Nasıl Dil Eğitimi Alınabilir?

Kanada'da dil eğitimi alarak profesyonel bir şekilde İngilizce konuşabilirsiniz. İş hayatında da günlük yaşamda da İngilizce bilginizi ilerletme imkânı bulunan Kanada'da çeşitli kurumlardan dil eğitimleri alabilirsiniz. Ülkenin farklı şehirlerinde kurumsal dil okulları bulunuyor ve Kanada'ya eğitim amaçlı gelenlere ileri seviye İngilizce eğitimi veriyor. Yurtdışı eğitim danışmanlığı alarak siz de Kanada'ya dil eğitimi amaçlı gidebilir ve farklı dil programlarına katılma imkânına sahip olabilirsiniz. Karya International firmamız anlaşmalı kurumlar sayesinde sizlere yardımcı olarak Kanada'da eğitim almanızı ve burada belirli bir süre çalışabilmenizi sağlar.

Yazar
9
Mete Akkoyunlu
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Yurtdışında yaz okulu almak öğrencilerin dil gelişimi için çok yararlı bir durumdur. ...
Malta Dil Okulu Fırsatları Malta, İtalya’nın güneyinde bulunan 3 adadan oluşan takım ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim