Navitas
Navitas Manly

Navitas Manly Avustralya Dil Okulu

Avustralya / Manly / Merkez

Manly: Sakin bir tatil beldesi izlenimi verir ve deniz kenarında dinlendirici bir yaşam imkanı sunmaktadır. Spor ve açık hava etkinliklerini sevenler için ideal bir lokasyondur. Sydney Limanı üzerinden şehir merkezine hızlı bir feribot yolculuğu ile ulaşım sağlanabilmektedir.
Navitas Manly: Navitas English Avustralya’da toplam 8 noktada eğitim veren, öğrenci memnuniyetini oldukça önemseyen dünyadaki kaliteli dil okullarından biridir. Konaklama bulmaları konusunda öğrencilerine destek olan okul aynı zamanda iş bulma ve dil eğitiminden sonra üniversite yerleştirme konusunda da öğrencilerine yardımcı olmaktadır. Navitas English’in tüm şubeleri Avustralya’nın önemli şehirlerinde konumlanmış ve öğrencilerine İngilizce öğretirken, Avustralya’yı keşfetme ve unutamayacakları hatıralara sahip olma şansı sunar. Bu şubede hem okul hem de sınıflar diğer şubelere göre daha küçüktür. Oldukça canlı bir atmosfere sahip olan bölge, öğrencilerin hem İngilizcelerini geliştirmesi hem de sosyalleşmesi için oldukça uygundur.
Okulun Konumu: Şehir merkezinde yer almaktadır. Öğrencilerin hem yüzüp hem rahatlayabileceği Manly Plajı’ na yalnızca 1 dakika yürüme mesafesindedir.
Konaklama: Aile yanı konaklama seçeneği mevcuttur.
Donanım:
8 sınıf, interaktif tahtalar, 2 adet bilgisayar laboratuvarı, ücretsiz wi-fi.
Sunulan Programlar: Genel İngilizce (Part-time) (20), Genel İngilizce (Akşam) (20), IELTS Preparation (Akşam) (20), Genel İngilizce (25).
Pathway Programı: Navitas English, Avustralya’da anlaşmalı olduğu okullara öğrencilerini yerleştirme fırsatı sunmaktadır. Manly Beach şubesinde öğrenciler College of Sports and Fitness, Endeavour College of Natural Health,TAFE NSW ve William Angliss Institute gibi okullara direkt geçiş şansına sahiptir.devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


Avustralya Manly Navitas
Avustralya Manly Navitas
Avustralya Manly Navitas
Avustralya Manly Navitas
Avustralya Manly Navitas
Avustralya Manly Navitas
Avustralya Manly Navitas
Avustralya Manly Navitas

Navitas Avustralya Tanıtım Videosu


Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim