Navitas
Navitas Perth

Navitas Perth Avustralya Dil Okulu

Avustralya / Perth / Merkez

Perth: Avustralya’ nın dördüncü büyük kentidir. İklimi oldukça güzel ve güneşli olan bu şehirde, açık havada zaman geçirmeyi sevenler için pek çok aktivite imkanı bulunmaktadır. Kings Park, botanik bahçeleri ve dünyanın en büyük şehir içi parkı burada bulunmaktadır. Oldukça rahat ulaşım sağlanabilecek toplu taşıma hatları bulunmaktadır.
Navitas Perth: Navitas English Avustralya’da toplam 8 noktada eğitim veren, öğrenci memnuniyetini oldukça önemseyen dünyadaki kaliteli dil okullarından biridir. Konaklama bulmaları konusunda öğrencilerine destek olan okul aynı zamanda iş bulma ve dil eğitiminden sonra üniversite yerleştirme konusunda da öğrencilerine yardımcı olmaktadır. Navitas English’in tüm şubeleri Avustralya’nın önemli şehirlerinde konumlanmış ve öğrencilerine İngilizce öğretirken, Avustralya’yı keşfetme ve unutamayacakları hatıralara sahip olma şansı sunar. Perth hızlı büyüyen bir şehir olduğu için, öğrencilerin kurslarından arta kalan zamanda iş bulma fırsatı da artmaktadır. Öğrenciler İngilizcelerini geliştirirken aynı zamanda yıl boyunca güneşli olan bu şehirde, Perth’ in eşsiz plajlarının tadını çıkarabilirler.
Okulun Konumu:
Northbridge’ in canlı bir bölgesinde yer almaktadır. Şehir merkezine yalnızca 1 kilometre uzaklıktadır.
Konaklama: Aile yanı konaklama seçeneği mevcuttur.
Donanım:
13 sınıf, interaktif tahtalar, 2 adet bilgisayar laboratuvarı, ücretsiz wi-fi.
Sunulan Programlar: Genel İngilizce(Part-time) (20), Genel İngilizce (Akşam) (20), IELTS Preparation (Akşam) (20), Genel İngilizce (25), Akademik İngilizce (25), IELTS Preparation (25).
Pathway Programı:
Navitas English, Avustralya’da anlaşmalı olduğu okullara öğrencilerini yerleştirme fırsatı sunmaktadır. Navitas English Perth Dil Okulunda, öğrencilere Curtin University of Technology (Perth), Edith Cowan University ve TAFE Education and Training International gibi okullara direkt geçiş yapma olanağı sunulmaktadır.devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


Avustralya Perth Navitas
Avustralya Perth Navitas
Avustralya Perth Navitas
Avustralya Perth Navitas
Avustralya Perth Navitas
Avustralya Perth Navitas
Avustralya Perth Navitas
Avustralya Perth Navitas
Avustralya Perth Navitas

Navitas Avustralya Tanıtım Videosu


Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim