Navitas
Navitas Sydney

Navitas Sydney Avustralya Dil Okulu

Avustralya / Sydney / Merkez

Sydney: Avustralya’ daki en eski yerleşim yerlerinden biridir. Sydney’ de hava tüm yıl boyunca ılımandır. Plajları, çok kültürlü yapısı, spor ve kültürel aktiviteleri, restoranları, alışveriş imkanları ile turistler için oldukça popüler bir şehirdir. Oldukça gelişmiş toplu taşıma sistemi ile ulaşım çok kolay ve rahat bir şekilde sağlanabilmektedir.
Navitas Sydney:
Navitas English Avustralya’ da toplam 8 noktada eğitim veren, öğrenci memnuniyetini oldukça önemseyen dünyadaki kaliteli dil okullarından biridir. Okul aynı zamanda iş bulma ve dil eğitiminden sonra üniversite yerleştirme konusunda da öğrencilerine yardımcı olmaktadır. Sydney şubesinde Navitas English’ in sunduğu tüm programlar, sabah ve öğleden sonra ders seçenekleri de mevcuttur.
Okulun Konumu: Şehir merkezinde yer almaktadır. Hyde Park’ın tam karşısında, öğrencilerine ders çalışırken rahatlayacakları yemyeşil bir manzara sunmaktadır.
Konaklama:
Aile yanı konaklama seçeneği mevcuttur.
Donanım:
16 sınıf, 1 multimedya odası, interaktif tahtalar, bilgisayar laboratuvarı, ücretsiz wi-fi, kütüphane.
Sunulan Programlar: Genel İngilizce(Part-time) (20), Genel İngilizce (Akşam) (20), IELTS Preparation (Akşam) (20), Genel İngilizce (25), Akademik İngilizce (25), IELTS Preparation (25).
Pathway Programı:
Navitas English, Avustralya’da anlaşmalı olduğu okullara öğrencilerini yerleştirme fırsatı sunmaktadır. Sydeny şubesinde öğrencilere La Trobe University Sydney Campus, Macquarie University, TAFE NSW, University of Wollongong, Wiliam Angliss Institute, Western Sydney University gibi okullara direkt geçiş olanağı sunulmaktadır.devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


Avustralya Sydney Navitas
Avustralya Sydney Navitas
Avustralya Sydney Navitas
Avustralya Sydney Navitas
Avustralya Sydney Navitas
Avustralya Sydney Navitas
Avustralya Sydney Navitas
Avustralya Sydney Navitas
Avustralya Sydney Navitas

Navitas Avustralya Tanıtım Videosu


Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim