OHC
OHC Melbourne

OHC Melbourne Avustralya Dil Okulu

Avustralya / Melbourne / Merkez

Melbourne, hemen her yıl “Dünyanın En Yaşanılabilir Şehri” seçilir. Sanat, kültür, spor ve eğlence etkinlikleri bakımından zengin, çok kültürlü bir yapıya ve birçok üniversiteye sahiptir.
OHC Melbourne , İngilizce programlarının yanı sıra, “Melbourne Street Art Tour” gibi birçok eğlenceli aktiviteyi içeren sosyal aktivite programı sunar.
Okulun Konumu: Melbourne CBD yani şehir merkezinde, kafeler, restoranlar, mağazalar ve parklar gibi cazibe merkezlerine ve toplu taşımaya sadece yürüme mesafesindedir.
Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri sunulur.
Okulun Donanımı: 100-150 öğrenci kapasitesi, modern ekipmanlı 12 derslik, bir büyük amfi, kütüphane, özel çalışma alanı, multimedya yazılımlı materyal, kafeterya, ücretsiz Wi-fi erişimli bilgisayar laboratuvarı, öğrenci salonu.
Sunulan Programlar:
Genel İngilizce:
Dinleme, konuşma, okuma ve yazma gibi temel İngilizce becerilerini geliştirmeye yönelik dersler verilir. Minimum 1 hafta süreyle ve haftada 20 ders verilir. “Akşam” seçeneği de mevcuttur.
Genel İngilizce Plus: Temel İngilizce becerilerini geliştirmeye yönelik derslerin yanı sıra özellikle uluslararası şirketlerde çalışanlar gibi daha yoğun İngilizce kullanımına ihtiyaç duyanların konuşma akıcılığı ve telaffuz gelişimine yardımcı içerik sunulur. Minimum 1 hafta süreyle ve haftada 25 ders verilir.
IELTS Sınav Hazırlığı: IELTS sınavına yönelik tekniklerin ve temel İngilizce becerilerini içeren dersler sunulur. Minimum 1 hafta süreyle ve haftada 20 ders verilir.
Akademik Amaçlar için İngilizce: Lisans, yüksek lisans veya mastır programlarını İngilizce görecek öğrenciler için akademik düzeyde temel İngilizce becerileri ve akıcı konuşma teknikleri verilir. Haftada 20 ders sunulan program 1 hafta ve üzeri süreyle verilir.devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


Avustralya Melbourne Ohc
Avustralya Melbourne Ohc
Avustralya Melbourne Ohc
Avustralya Melbourne Ohc
Avustralya Melbourne Ohc
Avustralya Melbourne Ohc

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim