MLA Edinburgh

Heriot Watt University Yaz Okulu - MLA

Edinburgh Yaz Okulu 10-17 Yaş

İngiltere / Edinburgh / Merkez

Edinburgh; İskoçya’ nın başkenti ve ikinci büyük şehridir. Avrupa’ nın en güzel görünümlü şehirlerinden biri olarak kabul edilmektedir ve şehirde 4 tane üniversite bulunmaktadır, öğrenci nüfusu oldukça yüksektir. Göz kamaştıran mimarisi ve yüksek eğitim oranı ile Edinburgh UNESCO Dünya Miras Listesi’ ne alınmıştır. Şehir yürüyerek kolayca gezilebilmektedir. Ayrıca festivalleri, kültürel aktiviteleri ve tarihi ile pek çok aktivite imkanı bulundurmaktadır.
MLA Edinburgh Yaz Okulu; 40 yıldan fazla tecrübesi ile yüksek kaliteli yaz okulu programları sunmaktadır. Öğrenciler, Heriot Watt Üniversitesi’nin muhteşem manzaralı kampüsünde okulun akademik ortamında kampüsün imkanlarından faydalanabilmekte ve yaz okulu programlarının, aktivite ve gezilerin tadını çıkarmaktadırlar. Güvenliğe oldukça önem verilmektedir. Bu kapsamda, öğrenciler program boyunca gözetmenler ile beraber hareket etmektedirler. Paket öğle yemekleri yerine öğrencilere para yüklü okula ait olan MLA kart verilmekte ve tam gün yapılan gezilerde öğrencilerin bu kart ile yiyecek ve içeceklerini alabilmeleri sağlanmaktadır. Okula girişler Perşembe veya Cuma günleri yapılmaktadır.
Okulun konumu:
Şehir merkezine 15 dakika uzaklıkta yer almaktadır.
Konaklama: 24 saat güvenlikli, sürekli doktor bulunan okul kampüsünde özel banyolu tek veya çift kişilik odalarda konaklamaktadırlar.
Kampüs özellikleri: İçeride ve dışarıda spor tesisleri, tiyaro salonu, restoranlar, kafeler ve mağazalar.
Paket içeriği:
Tam Pansiyon yurt konaklama, kurs ücreti, materyal ücreti, 24 saat gözetim hizmeti, hoş geldin paketi, değerlendirme testi, dil sertifikası (detaylı öğrenci portfolyosu), öğrenci kartı, MLA kart, paket içi aktivite ve geziler.
Geziler: 2 haftalık program için Hafta için 6 Yarım Gün Edinburgh Gezileri; Hafta Sonu 3 Tam Gün Gezi; Hafta içi Akşamları kampüs içi aktiviteler.
Tarihler: 25.06-15.07, 02.07-15.07, 09.07-22.07, 16.07-29.07, 16.07-05.08, 30.07-12.08.2020.devamını göster Devamını Göster

Heriot Watt University
Heriot Watt University
Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim